Wpis z mikrobloga

Mircy, Mirabelki zrobiłem sobie zgodnie z sugestią Mireczka (jeśli dobrze pamiętam @Habemuspapam69) test na Helicobacter, wyszedł negatywny(w sensie że nie mam tego). Zmiana diety(wykluczenie laktozy, junk foodu itp.) też nie pomogła. Brzuch od kilku tygodni, z niewielkimi kilkudniowymi przerwami, boli codziennie, po sraniu przeważnie przestaje, ale nie jest to też reguła, czasem boli dalej. Coś jeszcze można samemu sprawdzić w tej kwestii czy pozostaje iść do lekarza? xD

#zdrowie #kal #brzuch #boli #brzuszek #helicobacter #test #gownowpis #srajzwykopem
Zgrywajac_twardziela - Mircy, Mirabelki zrobiłem sobie zgodnie z sugestią Mireczka (j...

źródło: comment_1644401467fmDIF40Wml6LI9GeVZ2Swn.jpg

Pobierz

Czy mój stolec jest w ciąży?

  • Tak 82.4% (182)
  • Nie 17.6% (39)

Oddanych głosów: 221

  • 85
@Zgrywajac_twardziela jeżeli problemem jest zespół jelita drażliwego związany z stresem, stanami nerwowymi, to być może komórki nabłonka jelit potrzebują odbudowy. Polecam irbutin lub debutir ( maślan sodu). Trzeba stosować dłuższy czas dla lepszych efektów, ale tydzień - dwa używania powinien dawać efekty. Ogranicza również zagazowanie jelit przez co objawy bólowe są mniejsze. Sanprobi ibs nie pomoże tak, jak maślan sodu.
@WWAldas:

Ja miałem helicobakter i mnie przy tym brzuch nie bolał. Wyszło przy okazji gastroskopii. #!$%@? była kuracja antybiotykiem na to gówno.

Czemu #!$%@? kuracja?

Jak cię bolą bebechy to może być naprawdę dużo rzeczy. Nie ma co googlować, bo jeszcze bardziej się nakręcisz tylko umów się do doktóra.

Dobra będzie trzeba w takim razie się rejestrować, w tym tygodniu ogarnę najpóźniej w przyszłym.
@Zgrywajac_twardziela: Antybiotyk nazywał się PYLERA i z tego co pamiętam to łącznie 120 tabletek (10 dni po 12 tabletek antybiotyku dziennie). Codziennie miałem inne skutki uboczne, a na forach ludzie pisali, że przerwali kuracje, bo nie dawali radę. Nawet lekarz przepisując mi receptę mówił, żebym za nic w życiu nie przerywał kuracji, a najlepiej żebym nie czytał "możliwych skutków ubocznych".
Ja miałem bardzo silny ból głowy, czarny jak smoła stolec xD, ból brzucha, senność-zmęczenie, metaliczny posmak, ale niepokojące były takie wzmianki: Ciężkim, lecz występującym bardzo rzadko działaniem niepożądanym jest choroba mózgu (encefalopatia). Objawy są różne, ale pacjent może mieć gorączkę, sztywność karku, ból głowy,
widzieć lub słyszeć rzeczy, które nie istnieją. Pacjent może również mieć trudności z poruszaniem
ramionami i nogami, z mową lub może mieć uczucie splątania

Jak będą cię wysyłać
@Zgrywajac_twardziela: To rak. Lekarze nic nie zrobią, tylko będą ci przypisywali jakąś nieznaną chemię, która i tak nie pomoże, bo leku na to nie ma, a tylko będziesz brał piguły i całe resztki życia uzależnisz od syntentyków, które nawet ci nie pomogą. Niestety, jedyne co zostało to się pomodlić i pogodzić z ludźmi. A oprócz tego, spróbuj olejki eteryczne na ukojenie. Może organizm sam zwalczy, ale szanse są małe.
@Zgrywajac_twardziela: Zrób prawdziwe badanie, a nie test z apteki. Robiłam na helicobacter pylori w domu i też mi nic nie wyszło. Poszłam na gastroskopię i okazało się, że mam tego pełno w żołądku (oznaczyli jako potrójnie dodatni). Tydzień po leczeniu czułam się jeszcze gorzej niż przed, ale po pół roku od antybiotyków zadaje sobie pytanie jak ja mogłam w ogóle funkcjonować przed wykryciem tych bakterii...