Wpis z mikrobloga

Czy jakiś wykopowy ekspert do spraw koronawirusa tzw foliarz może mi wyjaśnić co się dzieje w Szwecji?
Przecież pandemia miała się nigdy nie skończyć, miał być wprowadzony globalny komunizm, wielki reset, NWO i social credit score.
Pomijam już fakt, że to państwo nie istnieje bo według wykopków upadło jakieś 10 lat temu.

https://www.wykop.pl/link/6499455/
#koronawirus #neuropa #bekazfoliarzy #covid19
  • 38
co się dzieje w Szwecji?

Przecież pandemia miała się nigdy nie skończyć


@0xFEE1DEAD: No własnie na razie tylko Szwecja, więc ja bym się jeszcze wstrzymał przed takim ogłaszaniem końca pandemii ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)
Czy jakiś wykopowy ekspert do spraw koronawirusa tzw foliarz może mi wyjaśnić co się dzieje w Szwecji?

Przecież pandemia miała się nigdy nie skończyć, miał być wprowadzony globalny komunizm, wielki reset, NWO i social credit score.

Pomijam już fakt, że to państwo nie istnieje bo według wykopków upadło jakieś 10 lat temu.


@0xFEE1DEAD: Kanada
co Kanada? Tylko tam wprowadzą światowy rząd i social credit score? Trochę słabo jak na potężne macki NWO ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@0xFEE1DEAD: tam pojawiły się duże protesty i w obawie, przed rozlaniem się takich i w takiej skali na cały świat, robią mały krok w tył, na chwilkę.
Dosłownie najpotężniejsi ludzie świata, kontrolujący całą ziemię, robią krok w tył, bo w Kanadzie parę tysięcy kierowców protestuje? xD


@mel0nik: mogą się chwilowo wycofać, lub strzelać, bo jakby inaczej mieli załagodzić/powstrzymać protesty?
Tłumu nie da się kontrolować, jak się ludzie #!$%@?ą, to zniszczą wszystko na swojej drodze.
Było kilka rewolucji w historii świata, większość nie kończyła się pokojowo.
Ale ty wiesz, że w kanadzie sa protesty bo USA XD narzuca certyfikat covidowy, a nie kanada? To przez USA truckerzy nie mogą wjechać do USA a nie przez Kanade xD


@SirSherwood: ale ty wiesz, że to nie ma kompletnie znaczenia?
Ludzie na całym świecie się buntują przeciw upodleniu człowieka, przeciw kontroli "paszportowej", przeciw segregacji i dzieleniu społeczeństwa, przeciw inwigilacji, przeciw zamykaniu w domach, przeciw sztucznie wywołanemu kryzysowi, przeciw wszystkiemu innemu,