Wpis z mikrobloga

Przy sporej prędkości wjechalam na krawężnik ( ͡° ʖ̯ ͡°) jeździć i obserwować czy kontrolne podjechać do Pana od opon? #!$%@? chłopaka będzie zasadny? Błąd wezmę na klatę, ale nie wiem jaki na jaki poziom #!$%@? w oczach się przygotować ( ͡° ʖ̯ ͡°) #pytaniedoeksperta #niebieskiepaski #samochody
niepokonany_kotecek - Przy sporej prędkości wjechalam na krawężnik ( ͡° ʖ̯ ͡°) jeździ...

źródło: comment_1644673197EskZ4tAR0mStpIHks6Akae.jpg

Pobierz
  • 189
@niepokonany_kotecek: Jak chcesz mieć 100% konkretnie stwierdzone to jedź do wulkanizatora albo na stację diagnostyczną a nie na wykop, ja z podobnym uszkodzeniem (u mnie guma się nie oderwała całkiem) dostałem odpowiedź u wulkanizatora że nie ma problemu, bo sznurków nie widać. A diagnosta na przeglądzie powiedział mi żebym przykleił tą gumę kropelką albo czymkolwiek bo go to w oczy razi ale nie ma problemu z bezpieczeństwem.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@niepokonany_kotecek: tak jak ktoś powiedział, pojedź do zaufanego wulkanizatora albo na stację diagnostyczną żeby to ocenili. Opona w tym miejscu ma dużo grubszą warstwę gumy właśnie na okoliczność jeżdżenia po chodnikach. Też kiedyś miałem podobne uszkodznie i fachowiec mi ocenił, że spokojnie można jeździć jeśli opona jest tylko uszczypnięta, ale uderzenie to inna sytuacja więc tobie też niech oceni to fachowiec.