Wpis z mikrobloga

Kobiety w dzisiejszych czasach literalnie nie mogą przegrywać. Jakiś czas temu poznałem taką jedną p0lke. Wcześniej rzucił ją chłopak po roku związku, nie mogła sobie z tym poradzić, ciągle rozpaczała i płakała w poduszkę. Ja wtedy już byłem po łyknięciu czarnej pigułki więc tylko obserwowałem i czekałem na rozwój wydarzeń. Okazało się że po miesiącu od zerwania już zaliczyła pierwsze ONS z chadem a po 2 miesiącach była już w kolejnym związku też z chadem xD Piekło kobiet a przeciętny chłop całe życie ma trudności żeby kogokolwiek znaleźć.

#blackpill #przegryw #zwiazki #logikarozowychpaskow #pieknokobiet #p0lka
  • 59
  • Odpowiedz
@stray_dog: śmiem twierdzić że dla 99% normalnych ludzi celem i wygrywem jednak nie jest mieć stado orbiterów "na wszelki wypadek", tylko jedną (słownie: jedną) bliską osobę na dobre i na złe. Ten który nigdy nie był w związku i ten który był w dziesięciu, każdym krótkim i nieudanym plus 3 onsy to takie same przegrywy.
  • Odpowiedz
  • 0
@stray_dog Nigdy nie będzie szczęśliwa z beciakiem, przed snem będzie myśleć o tatusiu chadzie, seks z beciakiem będzie dla niej męka a dzidziuś będzie przypominał tą piękna noc z chadem
  • Odpowiedz
  • 0
@Fekalny_okuratnik dla kobiety to żaden wygryw. Wygryw jest tylko z twojej perspektywy i może tego kolesia co ją ruchał. Dla niej to tylko desperacja po zerwaniu związku. Jakby ruchanie było dla kobiety wygrywem to świat byłby skonstruowany inaczej.
  • Odpowiedz
  • 0
@stray_dog pewnie zapomnienie o byłym, udowodnienie sobie, że jest atrakcyjna dla płci przeciwnej, złe samopoczucie po zerwaniu. Ludzie robią różne głupoty jak są smutni. Chleją, imprezują, próbują korzystać z tej wolności którą mają. Tylko to wszystko by zabić smutnek i są to desperacyjne działania.
  • Odpowiedz
  • 0
@stray_dog nie jest, bo dla kobiety przespanie się z byle kim dla ruchania nie ma żadnej wartości, ani emocjonalnej ani satysfakcjonującej. Prawdopodobnie skończy się niezłym moralnym dołem. Jest to akt desperacji, którego pewnie będzie żałować. To samo tyczy się mężczyzn, jeśli nie są jakimś wygłodniałymi seksu przegrywami.
  • Odpowiedz
  • 0
@stray_dog to są powody dla których pewnie to zrobiła w desperacji, nie znaczy że zapomniała, poprawiła samopoczucie czy uzyskała cokolwiek z tego aktu. Prawdopodobnie jedynie wielkiego moralnego kaca. Napisałam, że może dla tego kolesia to był wygryw, a może było jak piszesz i obydwoje popełnili ten sam błąd. Proszę czytaj dokładnie.
  • Odpowiedz
  • 1
@stray_dog dobra. Ruchała się z kim popadnie, bo pewnie jej się nudziło i teraz znajdzie sobie beciaka które będzie na nią płacił i zabierał na wycieczki. A na wszystkich przegrowow będzie pluła jadem i śmiała się jacy są naiwni za durną cipkę.
  • Odpowiedz
  • 0
@stray_dog lol a myślisz, że facet wziąłby brzydką grubą babe? Na pewno wolałby ładną dziewuchę. Tylko nie ma dostępu do takiej. Kobieta powiedzmy mają większe szanse na Chada, to nie będzie brała jakiegoś przegrywa do łóżka.
  • Odpowiedz
@dont_stop_me_now:

seks na zawołanie może mieć każdy, za marną stówę czy dwie, skoro to taka wspaniałość


No to na zawołanie czy jednak za stówe? xD

Poza tym za 100 to chyba z 15 lat temu, teraz przez inflację to start to 300-400
  • Odpowiedz