Wpis z mikrobloga

Kobiety w dzisiejszych czasach literalnie nie mogą przegrywać. Jakiś czas temu poznałem taką jedną p0lke. Wcześniej rzucił ją chłopak po roku związku, nie mogła sobie z tym poradzić, ciągle rozpaczała i płakała w poduszkę. Ja wtedy już byłem po łyknięciu czarnej pigułki więc tylko obserwowałem i czekałem na rozwój wydarzeń. Okazało się że po miesiącu od zerwania już zaliczyła pierwsze ONS z chadem a po 2 miesiącach była już w kolejnym związku też z chadem xD Piekło kobiet a przeciętny chłop całe życie ma trudności żeby kogokolwiek znaleźć.

#blackpill #przegryw #zwiazki #logikarozowychpaskow #pieknokobiet #p0lka
  • 59
@stray_dog: seks na zawołanie może mieć każdy, za marną stówę czy dwie, skoro to taka wspaniałość. Stado obiterów to mit wymyślony na usprawiedliwienie swoich niepowodzeń. Załóż konto na dowolnym portalu dla gejów to się dowiesz jak wygląda ta wymarzona atencja od przypadkowych ludzi z którymi nie chcesz mieć nic wspólnego. Mężczyzna nic nie musi, za to wiele może, kto ci wmówił że cokolwiek musisz?
@stray_dog: zdajesz sobie sprawę że seks darmowy to nie musi być seks udany? Ja wiem że średnia wieku tutaj to 18 lat i to jest wiek automatyzmu seksualnego, ale no litości, to takie dosyć intuicyjne że ilość to nie jakość. Tak, widziałam te "eksperymeny", które super pokazują jaką wartość dla obdarowanego ma ta wytęskniona żenująca "atencja".
@stray_dog: no właśnie ci tłumaczę że seks na zawołanie to nie jest gwaracja niczego fajnego, czy darmowy czy płatny, dlatego w pierwszym wpisie odwołałam się do braku bliskości w ons, bo to jest wg mnie wyznacznik wygrywu, a nie ilość. Dopuszczasz opcje że kobiety inne wartości cenią wyżej niż faceci (zwłaszcza tak młodzi, bo to się też zmienia z wiekiem), czy nie przewidujesz takiej możliwości?