Wpis z mikrobloga

A więc wróciłem. #gra na tagu, a raczej jej pierwszy sezon dobiegł końca #haha #cigam5. Moi oponenci zostali zbanowani, pionki którymi dyrygowałem zniknęli albo też siedzą. Zostałem tylko ja, ten który wszystko rozstawiał, zasiał tą wojne na tagu, podkręcał tą wojne i dymy kiedy trzeba a kiedy trzeba chował się w cień i badał sytuacje, mistrz marionetek. Stoje w blasku i napawam się zwycięstwem. Wy daliście się wkręcić jak majty w dupe. W #2023 pojawia się książka o tym jak zostałem królem marionetek na tagu. Teraz znikam. Już na stałe. To ostatni mój post. Chyba że wróce pod innym pseudonimem i znów rozpoczne gre? W końcu jak pisałem skończył się sezon 1. Czas pokaże. Zegar tyka. #tik #tak. #gaunterodim

@Wieszjo wykonałeś dobrą robote ale byłeś tylko pionkiem w mojej grze, troche bardziej przydatnym ale jednak tylko pionkiem, bardziej skoczkiem. Impulsywny, niska samoocena, chciałeś udowodnić za wszelką cene że to ty jesteś alfa i chciałeś pokonać Legitną_60. Dopuściłeś się nawet multikonta jednocześnie oskarżając Legita o to. Wiedziałem że jak znikne i zostawie Cie bez wsparcia na jakiś czas to będziesz siał chaos i zniszczenie

Kiedy dojdzie do Face2Face Legita i Wieszjo na discordzie spytajcie obu o legendarną postać władcy marionetek. Zostaliście pokonani. Nie ma już spiny między nami. Szacuneczek #!$%@? żeby Rozpara się cieszył BAJ BAJ MASZKARO

#famemma
Z.....n - A więc wróciłem. #Gra na tagu, a raczej jej pierwszy sezon dobiegł końca #H...

źródło: comment_16447643655bcrf50jPNKo5m4EIw5naQ.jpg

Pobierz