Wpis z mikrobloga

Cześć Mirki i Mirabelki, poszukuję mentoringu działka DevOps, oczywiście odpłatnie najlepiej z możliwością wystawienia faktury, fajnie jakby osoba która zdecydowałaby się na mentoring była osobą komunikatywną.
Coś o mnie obecnie pracuję jako tester manualny (prawie 5 lat expa) plus w obecnej pracy zajmuję się utrzymaniem środowisk testowych jak coś padnie w pierwszej kolejności sam próbuję naprawić jak już nie daję rady to proszę o pomoc jakiegoś deva bądź admina żeby wyjaśnił mi przyczynę i sposób naprawy. Przyznam się że takie rzeczy ciekawią mnie dużo bardziej stąd też chęć zmiany roli.
Coś o mnie, mogę powiedzieć że w podstawowym stopniu ogarniam linuxa, podstawy basha, przerobiłem kurs ansibla z pomocą internetów jak trzeba naklepie playbooka, znam podstawy Dockera w sensie Dockerfile, docker-compose, znam również podstawy AWSa jeżeli chodzi o usługi VPC, EC2, LB i AIMa.
Mogę powiedzieć że coś już działam w kierunku junior devopsa, nie chcę też iść na żaden bootcamp uważam że więcej nauczę się pod okiem mentora który podrzuci mi materiały a później zweryfikuje poziom wiedzy czy to zadaniem czy odpytaniem.

Jeżeli ktoś chciałby się podjąć mentorowania proszę o kontakt, na pw mogę również podrzucić swój profil na githuba.

#programista15k #devops #programowanie
  • 4