Wpis z mikrobloga

@bueda: a czemu miala sklaniac do myslenia? ALbo masz gre, albo masz szkole. Wg mnie to byla najwieksza kara, ze dorosli mi za dzieciaka dawali gry, ktore musialy "uczyc" czegos.
Gra to ma byc zabawa, oczywisice mozna polemizowac o sprytnie ukrytym walorze edukacyjnym, ale gra to am byc gra. Nauke to oni maja w szkole.
Wiec prosze, nie rob im krzywdy i kup im gre planszowa, a nie jakas hybryde tabliczki
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@Kazadum takich gier i zabawek tylko dla fanu mają od groma. I nie miałam na myśli zadań matematycznych ale gier które są fajne ciekawe ale nie polegają tylko na rzucaniu kostką.
  • Odpowiedz
@bueda: wejdź na stronę: https://planszowagraroku.pl i zobacz kategorię "Dla całej rodziny" finaliści to na prawdę dobre gry. Jeśli coś już grali to ogarną, chociaż ciężko coś znaleźć dla 7 i 15 latka aby razem grali.
u mnie grają 8, 6 i rodzice
Z 2021 to "Łąka" mi osobiście podeszła(piękne karty z roślinami i zwierzętami, pokazana przyroda, łańcuch pokarmowy, jak ktoś chce to o każdej karcie są ciekawostki do przeczytania) mam też
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@darthbob troche źle się wyraziłam. Nie chodziło mi o jedną grę dla wszystkich, aby mogli grać razem. Ale coś dla 7latka i coś innego dla starszych :)
Jednak dzięki za polecenia na pewno coś wybiorę :)
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@Kazadum dla każdego "gry planszowe" mogą znaczyć co innego. Dlatego wolałam napisać jakie gry mnie bardziej interesują. Chińczyk to przecież tez gra planszowa. Wiec nie rozumiem twojego toku myślenia
  • Odpowiedz
@bueda: bo nie gralac nigdy w cos innego niz chinczychk albo monopoly o roznych nazwach.
Jesli turlanie 30x kostka i decdyowanie na pdostawie tego, kto wygral i sprawia Ci radosc, to spoko. Dla mnie to zawsze wkuriwalo, ze ja tylko obserwuje co sie dzieje i nie moge nic robic. ;(
  • Odpowiedz