Wpis z mikrobloga

Jak długo rośnie paznokieć? Odpowiedź: 3 tygodnie i 4 dni. W moim przypadku tyle zajęło. Od pozycji po lewej stronie, po obrzydliwym obgryzieniu paznokcia, do momentu po prawej stronie, paznokieć został tylko lekko spiłowany. Wydaje mi się, osiągnął normalny wygląd po tamtym okrutnym incydencie. Kto obgryza paznokcie, niech postara się tego nie robić, ja już nie obgryzam ponad 4 lata, a ten tutaj obgryziony został pod wpływem jakiegoś impulsu, więc chyba muszę wyzerować licznik i zacząć liczyć od nowa. Dodatkowo zacząłem smarować kremem paznokcie, żeby je wzmocnić, bo przez ten cały czas nieobgryzania, były one miękkie i łamliwe, przez co miałem problemy np. z wysunięciem niektórych narzędzi z multitoola, bo mi się paznokcie wyginały. Nie obgryzajacie paznokci. #obgryzionypaznokiec #paznokcie #nalog #nawyk #manicure #odrosnietypaznokiec #zdrowepaznokcie #zdrowie
kecyc - Jak długo rośnie paznokieć? Odpowiedź: 3 tygodnie i 4 dni. W moim przypadku t...

źródło: comment_1644994735Z9sCTqC7FLJpuF6BsW3Z4X.jpg

Pobierz
  • 8
@kecyc nie obgryzałam ostatnio 2 miesiące i w niedzielę jak zwykle coś mi #!$%@?ło i całe ręce poharatane eh
Brawo, gratuluję tych 4 lat to musiało być trudne
via Android
  • 1
@visas właśnie ja tak miałem z tym jednym, nie przyszło mi do głowy, że wpierdzielam na ostro paznokcia, aż do bólu. Po prostu teraz jak przykładam do ust paznokcie, to od razu je zabieram, żeby uniknąć takiej sytuacji, taki nawyk sobie wyrobiłem.