Wpis z mikrobloga

@77023: te bajki z Cartoon network są tak zajebiste, że dzisiaj po 20 latach dalej mogę je oglądać i się cieszyć. Nie to co te dzisiejsze gówno. Johny Bravo, Ed, edd i eddy, dzieciaki z klasy 402 (to już nowsze ale też dobre), krowa i kurczak, Jam łasica, bliźniaki cramp, chojrak tchórzliwy pies, na fox kids też zajebsty świat według ludwiczka, ten serial Rodzina Addamsów. Kurde normalnie jakby to było wczoraj.
dzieciaki z klasy 402


@sikalafou: Akurat ta kreskówka leciała na Fox Kids. Zgadzam się. Uwielbiam te bajki. Oglądałem je nałogowo w latach 1998-2005 i nadal chętnie wracam. Nie wiem, czy one naprawdę są tak wspaniałe, czy może po prostu nostalgia przeze mnie przemawia. Jako dorosły można wyłapać wiele ukrytych smaczków. Uważam, że Ed, Edd i Eddy oraz Świat według Ludwiczka to absolutnie mistrzostwskie produkcje, określiłbym je wręcz najlepszymi kreskówkami wszech czasów.
@Vatras1939 ciężko znaleźć do pobrania, niektóre hulają po ruskich serwisach video a nawet YT czasem, kilka lat temu pisałem do studiów dubbingowych i Disney xD żeby udostępnili te kreskówki w necie na jakiejś pkatformie ale prawdopodobnie nagrania się źle zestarzały i nie są dostępne w formacie cyfrowym :(