Wpis z mikrobloga

Mam starego lapka, na którym zainstalowałem jakiegoś moda Win 10 z Winclub. Śmiga fajnie, a ja chciałem być fancy legal i aktywować system kluczem, który jest na naklejce lapka, ale ni cholery nie da się tego zrobić.

Czy jest w ogóle możliwa aktywacja 10. takim kluczem? Na lapku był pewnie preinstalowany Win 7, ale z tego co pamiętam to został zaktualizowany do Win 10 (aczkolwiek na innym dysku niż teraz w nim siedzi, nie wiem czy to ma znaczenie).

Da się jakoś to legalnie aktywować czy nie ma szans?
#komputery #windows #windows10
  • 8
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@xioner19: hmmm, możliwe, że faktycznie Windows update jest wyłączony. Muszę to sprawdzić, dzięki!

Instalowałem jakąś wersję Sromotnika z Winclub.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Krupier: To dziwne w takim razie. Nie wiem czy domyślnie plik ei.cfg jest dodany ale wiem, że przy braku tego pliku mogą się różne tweaki nie odpalić. Całkiem prawdopodobne, że najlepiej będzie ci zrobić na czysto reinstall
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@xioner19: no właśnie to była instalacja na czysto bo reanimowałem starego lapka. :S

Chyba spasuję, nie chce mi się znowu w instalację bawić. To i tak sprzęt rezerwowy, a póki co i tak działa normalnie bez aktywacji. ( ͡° ͜ʖ ͡°)