Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 18
@rukh: spokojnie, potem przyjdą jakieś turbo bezbeki i ci będą pisać, jakie to jest super i że my nic nie rozumiemy.
Rozrywka dla prymitywów, patrzeć, jak się jakieś siemoty biją.
  • Odpowiedz
@rukh: Dlaczego moderacja nic nie zrobi z tym gównem? Za anime ścigają, a tutaj nie może być po prostu jeden tag MMA tylko trzeba 50 gówno tagów na czarno trzymać i powstają nowe co tydzień.
  • Odpowiedz
@rukh: @mirun1717: @Falentine: @buczubuczu: przesadzacie to jest po prostu zwierzęcy instynkt. Małpy oglądaj inne małpy w klatkach. Musimy ich zrozumieć, to są prości "ludzie" nie mają jeszcze tak dobrze rozwiniętego mózgu i bliżej im do małp niż ludzi.ale dzięki obcowaniu z nami jest szansa że się rozwiną.
  • Odpowiedz
@rukh: ale proszę cię kolego nie mieszaj tego pięknego sportu jakim jest MMA z tym gównem dla debili którym jarają się te ćwoki. Dobrze że taguja osobne całe to gówno
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@muadzik: znaczy do samych zawodników nic nie mam, kto ma jakieś animozje do drugiej osoby, a za ich wyjaśnienie w ringu ma jeszcze dostać hajs no to niech się bije.
Większym problemem to dla mnie jest w ogóle to, że takie rzeczy cieszą się taką popularnością. Wykop to tam #!$%@?, bo to wiadome, że portal aż zbyt licznie reprezentowany przez życiowe #!$%@?, mitomanów, mizoginów, stulejarzy i generalnie ludzi, którzy chyba sobie
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@some_dev: @mojemirabelki powinno to wszystko być tagowane jako mma

tak jak wszystkie chińskie bajki jako anime

@rukh: przecież mma to normalny sport, więc nie wrzucaj tego do jednego wora z tymi walkami amatorów, ja cie proszę.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@rukh: Ja się tylko cieszę, że ci podludzie tagują to gunwo, dzięki czemu można je czarnolistować. Bez tagów, nawet jakichś nowych, byłoby dużo gorzej.
  • Odpowiedz