Wpis z mikrobloga

krypto #kryptowaluty #inwestycje #szesczerroad

Już drugi wpis z tej serii.
Aktualnosci:
PulseChain poświęcone 600$ z najlepszym przelicznikiem
PulseX poświęcone 600$ z najlepszym przelicznikiem
Wyjąłem pieniążki z projektu Mover (bardzo niszowy, ale jestem jego pewny w przyszłości, narazie jednak musi poczekać)
Niestety zamiast 2600$ mam aktualnie 2200$ i te ostatnie 1000$ inwestuje w poświęcenie LiquidLoans na tej samej sieci.
Następny wpis dodam w zależności od rozwoju sytuacji i PulseChain. Myślę, że to jest jedną z lepszych okazji na daną chwilę.

Moim głównym celem jest zdobycie odpowiedniego poziomu przychodu pasywnego.
Najlepszym i najbezpieczniejszym dla mnie aktualnie tego typu projektem jest Anchor Savings, który zapewnia APY 20% w stable coinach.
Istnieją też inne projekty z większym procentem, np 70%, ale idzie to w parze z większym ryzykiem. Przy takim procencie na stablach jest ryzyko likwidacji przy znaczych ruchach ceny stable coina jakie np wydarzyło się w ostatnim czasie na coinie MIM gdzie spadł do 0.80$. To oznaczałoby utratę naszych środków mimo, że były w stable coinach.

Jezeli macie ciekawe i według Was pewne projekty związane z nodami, farmieniem czy szeroko pojętym dochodem pasywnym zapraszam do dyskusji.
  • 15
@Brrrraaa: ciekawe czy będzie można zeswapowac plx do pls bo nie zalapalem się na pierwsze poświęcenie.
A na anchora to uważaj, 20% apy to za duży zwrot i system się wywali jak do kwon nie będzie sypał kasy ze sprzedaży Luny. Jak luna poleci to będzie gorąco.
@najmniej4znaki z tego co rozmawiałem z pewnym developerem zajmującym się właśnie stakingiem stali był chwilowy drop na 85c i to by zlikwidowało pozycje na x5. Co do samego PulseChain być może to jest scam, nikt tego nie wie póki sieć nie odpali. Ja widzę potencjał do zysku dlatego też zainwestowałem w to pieniądze. Nikogo nie namawiam ( ͡º ͜ʖ͡º)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Brrrraaa: Nie było, poza tym nawet jakby był to dla ciebie to lepiej, ponieważ zmniejsza sie twoj dlug na abracadabrze. Depeg mima nie moze doprowadzic do likwidacji pozycji. Nawet jeżeli mim urosnie do1.5$ to i tak nie ma to znaczenia, bo w smart contractach abracadabry mim ma stałą wartość 1$
@najmniej4znaki Nie jestem developerem i nie programuje, ale z tego co rozmawiałem z programista od stakingu stable coinów polega to na algorytmie wymiany między sobą stable coinów. Zarabia się na podstawie różnicy cen od dolara w górę i w dół.

Nie wiem po co Ci tłumaczę takie rzeczy. I tak wiesz swoje, więc dalsza dyskusja nie ma sensu.
@najmniej4znaki: xD Ładny mechanizm wyparcia.Czy według Ciebie to jest scam? Każdy wykres altcoinow tak wyglada.Według Twoich założoneń 99,99% krypto to scam. Czy na tym rynku liczą się fundamenty i zastosowanie? Ta hossa pokazała, że nie. Liczy się tylko zysk i wzrost. Gruba Ryśka to wyznawcy, jest ich dużo, swoje zarobili, warto przyłączyć się do pociągu nie dorabiając żadnej ideologii.
onmatopeja - @najmniej4znaki: xD Ładny mechanizm wyparcia.Czy według Ciebie to jest s...

źródło: comment_1645614530Ov6GmdcVNFXzBP9i34CRKd.jpg

Pobierz