Wpis z mikrobloga

btw. Warto przypomnieć, że Polak to stary przyjaciel nie tylko Zabielskiego, ale i Kamerzysty Łukasza W. gdzie
-Do Zabielskiego na imprezy wbijają 16letnie małolaty co jest udowodnione
-Kamerzysta w wieku 26 lat wszedł w związek z 15latką xD Dorosły chłop, któremu bliżej do trzydziestki niż do dwudziestki, wyrwał dziewczynkę która ledwo stała się legalna xD

Więc widać jakie upodobania ma to "towarzystwo" ( ͡° ͜ʖ ͡°)
marv0oo - btw. Warto przypomnieć, że Polak to stary przyjaciel nie tylko Zabielskiego...

źródło: comment_1645533299zQErlPHgbVsUJi4Gr5oxdD.jpg

Pobierz
@marv0oo: Odnośnie Kamerzysty to on jest z listopada 1992, ona z maja 2004, więc różnica tak naprawdę 12 lat, a on to zaniża na wywiadach do 11 lat. Dodatkowo występowała u Kruszwila/Kamerzysty w marcu 2019 na kanale, więc wtedy 15-lat nie miała, ludzie z tamtego środowiska i koleżanki tej dziewczyny twierdzą, że wtedy już z nim spała po alkoholu. Wiadomo, że on się nie przyzna, a ona go nigdzie nie zgłosi,
@Ola_1_2_3: Mogła mieć 14 lat i mogli się kolegować. Nie mogli jedynie doprowadzać do współżycia lub innych czynności seksualnych, bo w świetle prawa to po prostu przestępstwo.
Z dniem urodzin mógł jej zapakować #!$%@? po same kule do wszystkich dziur i nie popełnił czynu zabronionego.
Ta granica 15 lat jest ustawiona właśnie po to aby nie snuć wątpliwości i tego bym się trzymał. Tym bardziej, że dzisiejsze czasy nie pozwalają cieszyć
Odnośnie 15 latek i związków ze starszymi facetami, to takim młodym często imponują starsi i to nie jest jakiś wyjątek, tylko pewna reguła.


@wonsztibijski: no to jest logiczne. Ale chłop, który ma bliżej do 30tki niż 20tki, a wiąże sie z PIETNASTKĄ musi mieć nasrane w głowie. Przecież to jest jeszcze dzieciak co w podstawówce siedzi xD

wykształconego psychologa/pedagoga jak powinien zareagować rodzic i gwarantuje ci, że odradzi ci wtrącanie się
@marv0oo: Jak zabronisz jej się spotykać, to staniesz się wrogiem, a ona i tak będzie się wymykać do niego.
To właśnie ta burza hormonów zmienia twoje dziecko w dorosłą osobę i tego procesu nie jesteś w stanie zatrzymać, możesz go jedynie zaakceptować.

Ludzie to idioci. Oni potrafią z taką sprawą iść do prawnika, albo od razu na policje mówię tutaj całkiem serio. Idą na komisariat oświadczyć, że ich 15 letnia córka
Jak zabronisz jej się spotykać, to staniesz się wrogiem


@wonsztibijski: lepiej stać się jej wrogiem, niż dziadkiem xD zrozum, 26letni chłop który może mieć każdą, a bierze 15nastkę jest CHORY. Taki człowiek nie powinien mieć kontaktu z dziećmi. On tą gówniarę omamił hajsem i albo rodzice by ją twardo odcieli od zwyrodnialca, albo kaplica.

To właśnie ta burza hormonów zmienia twoje dziecko w dorosłą osobę

burza hormonów to jest okres przejściowy.
@marv0oo: Moim zdaniem to nie jest zwyrodnialec i prawo jasno reguluje tą kwestię jak już pisałem wcześniej. Jest to wymyślone po to, aby nie snuć takich wątpliwości.

Znam taką samą sytuację 15 i 25 z czasów szkolnych, są szczęśliwą rodziną z dwójką dzieci. Mam teraz założyć, że ten facet to pedofil i zwyrodnialec? Na podstawie czego?

Nie jestem w stanie ani ja ani ty takiej sytuacji osądzać, bo nie mam wystarczającej
prawo jasno reguluje tą kwestię jak już pisałem wcześniej


@wonsztibijski: poza prawem masz jeszcze moralność. A jakby przyjechał tu jakiś Japoniec lat 40 i zaczął wyrywać 13nastki? Bo przecież u nich to legalne. To że coś jest zgodne z prawem nie znaczy, że jest w 100% dobre. Piwo jest legalne, ale alkoholizm jest zły, nieprawdaż?

Mam teraz założyć, że ten facet to pedofil i zwyrodnialec? Na podstawie czego?

Pedofil nie. Ale
@wonsztibijski: No dokładnie. Ludzie zazdroszczą mu, że jest w związku z 18-letnią dziewczyną a wykopki męczą się z własnymi połówkami lub są sami. Młoda ubiła niezły deal przyprowadzając takiego chłopaka. Lepszy milioner po studiach, który w dodatku ma smykałkę do biznesów niż rówieśnik z pustym łbem. Jeśli nikomu nie dzieje się krzywda, to niech sobie żyją. Nie oni pierwsi i nie ostatni.
Ludzie zazdroszczą mu, że jest w związku z 18-letnią


@Linuksiarz1: naucz się czytać typie, bo sobie dopowiadasz xD związek 18nastki z 28latkiem jest NORMALNY
Ale związek 26 latka z 15 jest CHORY i tyle.
Jakby to była twoja córka to pewnie bys inaczej gadał więc xD

Lepszy milioner po studiach

Zakładanie że niezrównoważony emocjonalnie typ z nią nie zerwie jak mu się znudzi xD zbałamuci gówniarę, ta się wysra na rodzinę,
18nastki z 28latkiem jest NORMALNY


@marv0oo: Wbrew pozorom dla niektórych może być niedopuszczalny, podobnie jak 15-letniej dziewczyny z 25-letnim facetem, o czym starałeś się przekonać innych. Jednak świat nie jest idealny i ludzie dobierają się w różnym wieku. Teraz jest pelnoletnia, więc wszelkie zażalenia wypadało kierować wcześniej a nie teraz.

Zakładanie że niezrównoważony emocjonalnie typ z nią nie zerwie jak mu się znudzi xD zbałamuci gówniarę, ta się wysra na rodzinę,
@Edenes: po pierwsze, to zasługujesz na złotą łopatę za odkopanie tego posta xD
po drugie - tak. 15latka to jest gówniarz. To jeszcze parę lat temu była dziewczynka z 3 klasy gimnazjum. 23 lata to często facet po licencjacie/chłop z jakąś bardziej konkretną robotą. To jest gigantyczna różnica w poziomie dojrzałości.
Problemy 15nastki to napisanie egzaminu gimnazjalisty/ósmoklasisty, zdanie chemii i wybór szkoły średniej, albo szlaban od starego.
Problemy 23latka - zarabianie
@Edenes: jak masz zamiar teraz co chwila pytać o to samo i zjeżdżać z wiekiem o 3 lata to sobie daruj xD nie zamierzam Ciebie przekonywać do swojej moralności, bo prawnie nawet 60latek może ruchać 15. Ale jakby jakiś mój kumpel zaczął się spotykać z 15nastką to bym się zastanowił nad sensem naszej znajomości. Bo MOIM ZDANIEM dorosły facet który chodzi z dzieciakiem, jest albo upośledzony społecznie/emocjonalnie i jest pod tym