Wpis z mikrobloga

Różowe na wykopie dostają ataku sraki, gdy tylko napiszesz, że będąc 20 paro latkiem polujesz głównie na nastolatki, a nie swoje rówieśniczki.
Tylko, że zdecydowana większość lasek 20+ jest w #!$%@? roszczeniowa. Moje znajome ze studiów to tylko za starszymi latają najlepiej już z mieszkaniem czy chociażby autem. A ja nie mam ani prawka ani auta, mieszkania rodzice też mi nie kupią. Co ja miałbym takim zaoferować? Spaghetti ze słoika? XD
A małolatki mimo że rzadko bardzo się uda jakąś upolować to już się jarają tym, że jesteś starszy i masz te 20 ileś lat. Nie są roszczeniowe ani nie obchodzi ich jakie masz plany na życie czy jakąś pracę. Łatwiej im się dobrać do majtek.
Polecam.
#zwiazki #seks #niebieskiepaski #rozowepaski #logikaniebieskichpaskow #logikarozowychpaskow #podrywajzwykopem #prokuratorboners
Felixu - Różowe na wykopie dostają ataku sraki, gdy tylko napiszesz, że będąc 20 paro...

źródło: comment_1645544582IjA9MPvG5zdMNs7SUL61CC.jpg

Pobierz
  • 8
@Felixu: Mordeczko! Z całym szacunkiem. Ale nie tylko na wykopie xD Zawsze najbardziej mnie śmieszy kiedy jakaś tępa pochwa #logikarozowychpaskow około 24-27 letnia czyli taka która już się praktycznie rozsypuje ma menopauze lub inne +30 letnie pacjentki domu spokojnej starości próbują mi mówić z kim mam się umawiać ( ͡° ͜ʖ ͡°) Po pierwsze to ja jestem mężczyzną więc one co najwyżej mogą klęknąć do berła króla
@Felixu: Generalnie z laskami jest tak że jeśli taki ja napiszę publicznie że najlepsze są szczpłe 17-nastki z dużymi cyckami i bardzo długimi włosami to się #!$%@?ą, wyzywają od pedofili ect
Generalnie one miałyby mi się podobać a jeśli się nie podobają to są #!$%@?.

A jeśli ten sam ja, zaproponuje takiej seks to mnie oleje ciepłym moczem.

Wniosek: chodzi o atencję. Poczucie bezpieczeństwa z powodu możliwości zyskania czegoś ze względu
@Felixu: @M_xxx: @Cztero4tomowy_: ja naprawdę niesamowicie mocno chciałbym mieć za dziewczynę taką 16-18 latke, ale nigdy nie wiedziałem jak taką zdobyć. Poza tym mam już 27 lat. Co prawda ludzie dają mi gdzieś że 21-22 lata bo młodo wyglądam, ale pewnie żadna taka 16-18 latka nie chciałaby 27 latka więc nie mam już szans. Żałuję że nie podrywalem takich dziewczyn jak miałem 20-21 lat
@M_xxx: wyglądam gdzieś na 21-22 latka ale jednak mam 27 lat. Nie wierzę, że udałoby mi się znaleźć 16-18 latke. Można tylko pomarzyć. Ogólnie to nigdy nie miałem dziewczyny i dlatego tak ciągnie mnie do takich młodych. Wcześniej kiepsko wygkafalem bo miałem trądzik. Z wyglądu wyrobiłem się dopiero 3 lata temu jak miałem 24 lata. Zdarza się czasem, że jakaś nastka zwroci na mnie uwagę. Ludzie jednak dają mi kilka alt