Wpis z mikrobloga

Ja #!$%@?, żeby sobie pograć, pośmieszkować na niektórych serwerach RP to trzeba napisać #!$%@?ą książkę xD Jeszcze z jakimiś przykładowymi sytuacjami i szczegółami, że jeśli kogoś porywam to dlaczego. A skąd mam #!$%@? wiedzieć dlaczego, napisałem, że w ramach zemsty, to mówią, że zbyt mało. Ja, dorosły chłop, żebym teraz musiał opowiadania z podstawówki pisać, żeby pograć w gierkę, damn.


#gtarp #fivem #mta #gta
  • 8
@Deadend: ja to grałem tylko na rpg, też była whitelista i trzeba było zrobić opis postaci, ale żadnego nie było z tym problemu. Dwa zdania i dzięki. No, ale to rpg, liczyło się grajndowanie pracy, żeby tuningować furkę, tyle w zasadzie.
@cyberchosnek: kumam. Tez byly takie serwery, ale ja grslem akurat na tych nastawionych na odgrywanie ról. W 2009,o ile dobrze pamiętam, zacząłem grać na ls rp. Zeby założyć postać, trzeba było napisać jej biografię, którą następnie sprawdzał admin, czy #!$%@? wie kto, już nie pamiętam. No i wybierałeś, jak chcesz pokierować swoją postać - do gangu udało mi się dostać po okolo miesiącu gry xD
@Deadend: @Morenk4: idźcie w #!$%@?, niektórzy to serio zastępują życie gierkami chyba, serio. Ja się potrafię wczuć w postać, lubię takie zabawy, kiedyś często grywało się w papierowe erpegi (niestety, a może stety, w miarę dorastania zbyt często te papierowe erpegi przekształcały się w imprezy na których było kilkanaście/kilkadziesiąt osób xD). Ale bez jaj, jeśli ktoś nie wie jak dokładnie wykorzystywać komendy, nie ma doświadczenia w rolpleju w GTA, a
@cyberchosnek: co do komend, doświadczenia - zgadzam się. Nowi gracze mają trudny wstęp. Ale trudno jest też do takich trafić - trzeba wejść na forum, poczytać, poświęcić trochę czasu. Grają ludzie, którzy serio się tym jarają - i będąc świadom wszelkich wad tego systemu, dobrze wspominam i to była zupełnie inna rozgrywka niż to "rpg". ;)
@Deadend: nie no jasne, w RP grałem nie raz tylko nie gta (Dayz RP to była najlepsza growa przygoda jaką przeżyłem). Problem w tym, że niewiele dorosłych osób ma czas żeby na ślepo wertować fora i szukać konkretnych informacji. Brakuje zwyczajnego PEŁNEGO zbioru zasad, żeby wiedzieć z czym to się je. Na tyle na ile oglądałem jakieś strumienie z RP to i tak może 1/3 z tego ludzie wykorzystywali w grze