Wpis z mikrobloga

#belettetrenuje #muaythai #trenujzwykopem #sztukiwalki #gorzkiezale

Mamooo, umieram. W dwóch słowach: dostałam #!$%@?, i to solidny. I nawet nie potrafię wymienić części ciała, która mnie nie boli - najprawdopodobniej takiej nie ma. Zabiję swoją sparingpartnerkę za niepokazanie się na treningu i w rezultacie dołączenie do ćwiczącej od jakiegoś półtora roku laski (wcześniej capoeira i karate).

Byle nie mieć jutro lima :(
  • 21
@belette: groszek na obity ryjek, gorąca kąpiel masaż i spać. I wróć po kolejny łomot do lepszej anie do równej sobie to przynajmniej nauczysz sie uników.
@Stadler: Ogólnie tak, ale ta osoba musi mieć też trochę cierpliwości. I nie napierdzielać przez 10 minut sparingu non stop po ryju, chcę jakoś jutro wyglądać :D

@TheMan: przykro mi :( a gaz zamierzam kupić, ale to kiedy indziej.

@Marcinmt: miło zmasakrować kolegę?
@belette: W jakim klubie/mieście trenujesz ;)? I jak mogłaś dać się po obijać komuś kto trenował capoeire ?:]

@M4lutki: Pamiętasz moją przygodę z karateką z czarnym pasem ?:D. Człowiek by z chęcią do tego wrócił.
@belette: Trochę poza tematem, ale jak to jest że pod tym Wrocławiem na A4ce wiecznie korki ?! ;D

@M4lutki: Ty już wtedy hulałeś na mt ? O_o Może wypadniemy na jakis luzny trening do Fightmana jak zjade ? Nie potrzebnie mnie wołałeś do takiego tagu bo mi smutno teraz.