Wpis z mikrobloga

W nawiązaniu do poprzedniego wpisu:
https://www.wykop.pl/wpis/63583909/mirki-potrzebuje-porady-jak-podejsc-do-rozmowy-bo-/
Dzisiaj dostałem wypowiedzenie umowy najmu (bez podanego powodu) do końca marca. Faktury nie skorygowali. Chyba jedynie co mogę zrobić to donos do urzędu skarbowego z Art. 62 k.k.s. - nierzetelne wystawienie faktury, bo bujanie się po sądach przy tak niewielkiej kwocie jest bez sensu. Napisałem do Wynajmujących smsa czy jeśli opłacę tą niesłusznie wystawioną fakturę za ogrzewanie to czy anulują wypowiedzenie - bez odpowiedzi (kwota najmu jest dla mnie OK, gdybym miał coś teraz znaleźć to zapłaciłbym więcej i poświęciłbym na to sporo czasu, a lokalizacja jest dla mnie mega plusem).
Z ciekawych informacji to wynajmujący umieścił ogłoszenie (raczej nie mojej i bez zdjęć) identycznej kawalerki w tym samym budynku, więc jeśli kogoś interesuje kawalerka 32m2 za 1650zł dostępna od 10/03/2022 w Warszawa, Włochy to serdecznie odradzam.
#nieruchomosci #wynajem #najem
Wołam:
@michono: @kq2w6: @Dynamiczny_Edek @wkrk
  • 11
@darek-jg: Gadałem akurat z radcą prawnym. Czas trwania umowy to nie czas ile upłynęło od jej podpisania( i tak jest dłuższy niż 12msc, bo poprzednia umowa miała 12msc i teraz trwa aneks), czas trwania umowy to okres na który została zawarta czyli ponad 12 miesięcy. ( ͡° ͜ʖ ͡°)