Wpis z mikrobloga

@Syn_Tracza: Kolejny opłacony troll, tym razem lewacki :) Wykorzystujecie wojnę do swoich politycznych gierek patałachy? komuniści z razem macie może 2% poparcia kraju, a taki trolling nic wam nie da.

KOMUNIKAT KONFEDERACJI SPRZED 3 (!!!) DNI NA TEMAT WOJNY W UKRAINIE:

#niedlawojny

#konfederacja potępia inwazję wojsk rosyjskich na Ukrainę. Stoimy na stanowisku suwerenności państw i nienaruszalności granic. Wyrażamy współczucie wobec wszystkich ofiar tej wojny a zarazem akcentujemy konieczność zabezpieczenia w tej
  • Odpowiedz
Kolejny opłacony troll, tym razem lewacki :) Wykorzystujecie wojnę do swoich politycznych gierek patałachy? komuniści z razem macie może 2% poparcia kraju, a taki trolling nic wam nie da.


@lostodos: xDDD
Zobacz sobie moje archiwalne wpisy jak je*** po Razemkach. Taki ze mnie "lewak" straszliwy. Chociaż w ustach ruskiej onucy to wręcz komplement.
  • Odpowiedz
@Syn_Tracza: to na ch** idioto wrzucasz taki trolling który nie ma nic wspolnego z rzeczywistością? Wkleiłem ci komunikat sprzed 3 dni + każdy polityk konfederacji, nawet najbardziej narodowy, potępia od samego początku tą wojnę. Łżysz i należy ci pluć na ryj za takie posty.
  • Odpowiedz