Wpis z mikrobloga

  • 11
Wiem że nie jest to najlepsze miejsce, ale czy jest to ktoś z kim mogłabym zwyczajnie porozmawiać? To co dzieje się od kilku dni sprawiło, że chyba dziś przestałam sobie z tym radzić psychicznie. Mam nerwicę i niewiele potrzeba, bym wpadła w jakąś panikę i paranoję, a czuje że jestem już na włosku...

#nerwica #nerwicalekowa #psychologia #psychiatria #wojna
  • 21
  • Odpowiedz
@Luna98x: Przygotuj sobie plecak ucieczkowy, zapasy wody i jedzenia.
Mi pomogło xD
Porozmawiaj z kimś starszym; mnie ojciec wyśmiał
Jak chciałam kupić generator fotowoltaiczny
  • Odpowiedz
via Mikroblog+
  • 0
@GG99 z aplikacji piszę, pewnie stąd się to wzięło.
@BBQx moi rodzice mam wrażenie że wgl się tym bardzo nie przejmują, ale też oglądają tylko tv, nie czytają internetów
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Luna98x: ja wczoraj miałem zły dzień, bo tak się dobrze czułem od rana że zapomniałem łyknąć tabsa i cała sytuacja na Ukrainie mnie prawie zaorała xD dzisiaj już jest spokój. Współczuję samopoczucia :/ Trzymaj się.
  • Odpowiedz
@Luna98x: Nie czytaj o tym bo się tylko nakręcasz. Nic się nie dzieje co dotyczy ciebie osobiście, więc najlepiej jest żyć tak jak zwykle. Nawet na Titanicu ludzie do ostatniej minuty tańczyli xD Mam nadzieję, że pomogłam xD
  • Odpowiedz
@Luna98x: Ciężko jest ignorować otaczający świat, a nawet uważam, że nie warto. Natomiast nie ma też sensu za bardzo rozmyślać nad rzeczami, na które nie ma się wpływu. Bo co Ci to daje? Masz zły humor, załączają się jakieś dolegliwości psychiczne. A gdybyś o tym nie myślała to zmieniłoby to coś? Sytuacji to nie zmieni, natomiast Twoje samopoczucie już tak. Czyli zamartwiając się tylko sobie szkodzisz. Ogólem polecam iść do psychologa
  • Odpowiedz