Wpis z mikrobloga

Plusy związku z samotną matką:
- nie musisz chodzić z nią na jogę dla par w ciąży
- nie musisz wydawać pieniędzy na jej zachcianki podczas ciąży
- nie musisz bzykać ciężarnej brzuchatej baby
- zazwyczaj etap pieluch już zamknięty
- tatuś biologiczny łoży kasę na dzieciaka
- możecie pograć sobie z ojcem dziecka na konsoli jak będzie wpadał odwiedzić dziecka
- pod twoją nieobecność ojciec dziecka zaopiekuje się dzieckiem i żoną (podwiezie na zakupy, zabierze do kina itd.)
- kobieta bardziej cię docenia, bo w końcu jesteś z nią i jej dzieckiem podczas gdy jej ex kopnął ją w dupę i wyrzucił na złom jak starego bmx-a
- możecie się we trójkę (z ojcem dziecka) dzielić obowiązkami jak wywiadówki w szkole, jasełka, wożenie na tenisa itd.

Minusy związku z samotną matką:
- brak

Naprawdę nie wiem co wy złego widzicie w związkach z samotnymi matkami ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#blackpill #zwiazki #logikarozowychpaskow #rozowepaski #p0lka #pdk
s.....u - Plusy związku z samotną matką:
- nie musisz chodzić z nią na jogę dla par ...

źródło: comment_1646139683jxAdqGMl311F3e6ne9V48h.jpg

Pobierz
  • 16
@sikalafou: > kobieta bardziej cię docenia, bo w końcu jesteś z nią i jej dzieckiem podczas gdy jej ex kopnął ją w dupę i wyrzucił na złom jak starego bmx-a.

No nie wiadomo, według tutejszych znawców, kobieta zawsze będzie wolała badboya, właśnie przez to, że ją zostawił.
@papushbich: Wiem, że są różne przypadki a Wykop spłyca i może niektóre takie kobiety zasługują na szansę. Ale ja sam osobiście chyba bym nie mógł stworzyć związku z samotna matką, sama moja mama mówiła mi "Nie bierz samotnej matki, bo to dziecko nigdy nie będzie twoje" i nie wiem co bym zrobił gdybym usłyszał klasyka: "Zostaw ją/jego nie jesteś przecież ojcem".
No i ciekawe czemu większość samotnych matek jest samych ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@navaare: Powiem więcej. Nigdy nie spotkałem samotnej matki, która nie jest sama, ja nawet obstawiam, że każda samotna matka jest sama.

Ciekawe ile kobiet zdecydowało by się na związek z samotnym ojcem?


@wolbiend: To akurat dla kobiety żadna bariera.