Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Chciałabym znaleźć jakieś pocieszenie w obecnej sytuacji, ale nie potrafię. Jestem wrakiem człowieka.

Przeraża mnie ta wojna, boję się o siebie, boję się o przyszłość, o moją rodzinę. Czy w Polsce jesteśmy bezpieczni? Czy nie zaatakuje nas za tydzień, dwa? Może nawet kilka dni. Przecież zdania są podzielone, a na dłuższą metę myślenie o tym jest męczące. Nie daję rady (,)

#wojna #ukraina #rosja #zalesie

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #62211501570e67d26620d1d3
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Wesprzyj projekt
  • 19
@AnonimoweMirkoWyznania: szczerze? Nikt tego nie wie jak piszesz. Póki NATO nie wejdzie do rozrywki to jesteśmy w miarę bezpieczni ale teraz. Co będzie za 5-10 lat? Tego nikt nie wie. Na 90 procent teraz Putin nie zaatakuje krajów NATO bo zbyt bardzo skupia się na Ukrainie plus sankcje. Ale oczywiście nikt nie wie co ten idiota ma w głowie. Pociesz się tym, że jesteś w NATO. Ale jak się boisz o
@fertus są jeszcze 4 osoby poza putlerem, żeby atom został odpalony. Więc przestańcie się nakręcać, wątpię, że każdy z nich chciałby końca świata. Żadnej wojny atomowej nie będzie.
@opel21: tak to przeczytałem i nic z tego nie wynika. Tak naprawdę to jest kolejny artykuł o pomocy Ukrainie. Zauważ, że krytykują to ludzie którzy, uważają że zagrożeniem są emigranci. Przypomina nam to pewną partię w Polsce. Więc zluzuj gacie. W stanach przypominam, że nawet dłuższa pomoc humanitarna musi zostać przegłosowana. A prawicowych odklejenców którzy krytykują sankcje bo dotknie też obywateli amerykańskich można wcisnąć między bajki. Cieszmy się, że Amerykanie dalej
@opel21: to jest interpretacja jednego typa. NATO do tej pory odcina się i nie chce brać udziału w tej wojnie. Krzyczą ludzie którzy nie widzą dalej niż swoje własne podwórko. Kompletna wygrana Rosji to dla USA ogromny cios bo zacznie się sypać porządek świata na którym jest aktualnie zbudowany świat i na którym zarabiają amerykanie.
Pewnie chodzi o wysyłanie sprzętu, więc na ten moment chill. Jeszcze nie wydalili Rosyjskich dyplomatow.