Wpis z mikrobloga

@Gardze_wami98: ja rozumiem wszystko funny and games ale po
1. Rosja ma to w dupie
2. Mamy swoich bohaterów
3. Kolejne wyrzucone pieniądze w błoto

Oczywiście nie mam nic do Ukraińców, (sama teraz pomagam) ani nic do ich własnych poglądów na ich bohatera ludo i dzieciobójcę w ich własnym kraju. Bo każdy kraj ma swoją propagandę ale jakiś wizerunek Warszawy przydałoby się przy tym całym pomaganiu zachować.
@patusiara: chodzi o symbol. rosjanie przykładają do symboli dużą wagę. To ma znaczenie i uważam że warto.
Nie bez powodu stawiali tyle pomników, dbali by ich bohaterowie mieli nazwy ulic i plują się jak się ich "miejsca pamięci" niszczy. Wiedzą w jaki sposób symbole wpływają na świadomość społeczną i jak dużo dobrego / złego są wstanie przynieść.
@patusiara: Podoba mi się trollowanie rosyjskich ambasad np. przez Litwinów. Ale jednak Belwederskiej nie chciałbym zmieniać. Inna sprawa że powinniśmy wreszcie kacapów stamtąd #!$%@?ć. Najpiękniejsze tereny w całej Warszawie, obok Łazienki Królewskie, Belweder, Biuro PRM. I wielki pałac z przepięknym parkiem dla Stalina. Pieprzona zaszłość po PRLu. Zerwać z nimi stosunki dyplomatyczne i won. Otworzyć to dla ludzi na koncerty Chopinowskie i wieczorki z literaturą Dostojewskiego, jak w Królikarni. A kacapom
Mirkosoft - @patusiara: Podoba mi się trollowanie rosyjskich ambasad np. przez Litwin...

źródło: comment_16464556031L7TJ8WZTDyGQkq0LTRCRR.jpg

Pobierz