Wpis z mikrobloga

Nie czaję do końca czemu ludzie aż tak płaczą nad jakimś dzieckiem? Wiadomo tragedia dla rodziny i bardzo smutny obraz ale czy tylko mi dużo bardziej szkoda jest dorosłego człowieka który ma znajomych, którzy w razie jego śmierci będą z nim tęsknić i ma przede wszystkim wyrobiony charakter/osobowość w przeciwieństwie do takiego noworodka? Ono i tak nic nie rozumie. Nawet takie kilkuletnie dziecko to według mnie dużo większa strata niż taka dzidzia. Co myślicie? #wojna #ukraina #rosja
korporacion - Nie czaję do końca czemu ludzie aż tak płaczą nad jakimś dzieckiem? Wia...

źródło: comment_1646572720kVyQWAUG0tlAdYeWViXx3T.jpg

Pobierz
  • 85
@korporacion: Boże człowieku, jakbym czytała jakiś swój stary post. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Mam to samo od zawsze. Często miałam takie rozmyślenia jak gdzieś było info o śmierci, wypadkach że zginęło dziecko np roczne ale przeżyło jakieś starsze 10 letnie, to myślałam sobie że pół biedy i dobrze że nie na odwrót. Dziecka szkoda rodzinie i im młodsze tym szybciej rodzina zapomni i nie będzie rozpaczać myśląc
@korporacion: myslimy ze masz nie rowno pod sufitem i musisz dorosnac, znajdz sobie zone, niech urodzi ci dziecko a nastepnie przeczytaj swoj debilny wpis. Jesli nie rusza cie smierc, dziecka, psa albo krzywda kogokolwiek to sugeruje isc do psychiatry bo jestes skrajnie 'niebezpieczny' dla spoleczenstaw. Sa ludzie ktorzy nie posiadaja emptatii i uczuc i zazwyczja sa to socjopaci, mordercy, tyrani