Wpis z mikrobloga

TLDR1: moje #przemyslenia #przemysleniazdupy na temat pobytu na #tinder #badoo przez 2 ostanie tygodnie (będąc mocno przeciętnym lub nawet poniżej) względem roku 2018, 2019 kiedy z tego korzystałem i spostrzeżenia dotyczące zachowania #rozowepaski które tam siedzą.
TLDR2: płonne nadzieje wykopków że poznają tam #szaramyszkadlaanonka z #ukraina
TLDR3: co każdy wie że jak nie jesteś przynajmniej oskarkiem to nawet nie myśl o założeniu tego

Tak więc pisze ten wysryw bo może ktoś przeczyta i nie będzie się łudził (choć wiele razy to było tu napisane) że można tam poznać normalną dziewczynę do związku - nie nie można jak nie masz mordy chada. To dla dziewczyn trochę jak czerwona latarnia tyle, że w internecie i to za darmo nie ma co się oszukiwać. Jestem z mordy może 4-5/10 do tego dodajmy babyface oraz karzełkowy wzrost 178 cm, z plusów to brak zakoli oraz szczupła wysportowana sylwetka. Zdjęcia wstawiłem dwa, jedno samej mordy a drugie mnie całego, żeby było widać, że nie jestem gruby - oczywiście nie były to oskarkowe zdjęcia w lustrze w kiblu z ręcznikami w tle ani wypiętą klatą na tle Mercedesa AMG GT. Celowałem tylko w laski przeciętne bez dzieci 3 do max 6 SMV, lajkowałem też w ramach eksperymentu dla samego siebie #madka z dziećmi aby zobaczyć jak z nimi będzie się gadało udając #betabankomat tak więc efekty:
2 umówione spotkania z laskami 5-6/10 które nie były grube (żadne nie doszło do skutku) pierwsza napisała rano dzień przed spotkaniem, że jednak nie będzie mogła a wieczorem, że jednak tak więc ją zgohstowałem a druga sama mnie zgohstowała dwa dni przed spotkaniem xD
Pisanie w grubaskami 3-4/10 wyglądało tak, że jak po chwili fajnego pisania proponowałem spotkanie to pisały, że nie przekonałem je jeszcze sobą do tego żeby się spotkać xD jak napisałem, że skoro nie chcą to niech nie gadają kocopołów to się obrażały i mnie blokowały xD - za mało atencji i skakania nad księżniczkami.
Samotne madki: z nimi zdecydowanie pisało się najlepiej, same inicjowały rozmowę ba nawet same pisały pierwsze - raz sroga #julka po karulezeli kutang tak 8/10, więc jak przygarniesz dwa bombelki to możesz sobie taką pukać raz w miesiącu przy zgaszonym świetle. Dodam że te pościanowe Julki z dziećmi były najmilsze z całego zestawu, zdając sobie sprawę ze swojej zerowej wartości na rynku i znacząco obniżając wymagania. Dodam, że to te same kobiety które 10 czy 15 lat temu które opluwały #przegryw w internecie a teraz są miłe.
Wtedy też były miłe ale nie dla Ciebie ani nie dla mnie, taka kobieca natura - tutaj czują się jak na targu niewolników w starożytnym rzymie, tylko nie mają do wyboru 10 sztuk tylko 100 albo 200 xD. To jak i tak wybierze chada a chad wybierze najlepszą julkę a gorsza julka której nie wybrał chad wybierze chadlite potem oskarka a ostatecznie kota, ani Ciebie a mnie xD tak to dzisiaj wyglada.

Kobiety w realnym świecie to zupełnie inne istoty niż w necie i jak jesteś totalnym piwniczakiem to nigdy tego nie zrozumiesz :) Zwłaszcza te które nie przesiadują 24/7 na insta, tinder czy fb, a takich jest myślę około 50 %.

W 2018 i 2019 roku po ostatnim związku korzystałem z tych apek i udawało mi się umawiać z przeciętnymi dziewczynami i doprowadzać do #seks a od biedy doprowadzać do #seks z grubymi jak nie było innej opcji. Teraz niemożliwe, podziękować możemy #spermiarz oraz #stuleja że nie potrafią zahamować swoich popędów i mają straszną potrzebę posiadania kobiety, nawet wrednej, chamskiej, leniwej czy grubej... Nie potrafią iść przez życie samemu i nie mają żadnego poczucia własnej wartości to dają atencję każdej kobiecie nie zwracając uwagi czy jest wartościową osobą czy ma tylko tzipe...

Nie liczyłbym też na poznanie szarej myszki z #ukraina na portalach randkowych, gdyż jak się pojawiły to wyglądają identycznie jak polskie Julki i pewnie polskie chady będą je tam poznawać i ładować w ramach urozmaicenia sobie życia seksualnego xD Jak chcecie taką poznać to zapiszcie się do jakiegoś wolontariatu itp a nie na badoo czy tinder gdzie jesteś przedmiotem.

Tak więc nie zakładajcie tego Panowie jak nie jesteście MINIMUM 7/10, żadne otwieracze czy inne gówniane opisy tam nie pomogą, dziewczyny oceniają tam wyłącznie po wyglądzie i taki przeciętniak jak ja nie ma tam żadnych szans xD nawet laska 3/10 wymaga nadskakiwania bo stuleje piszą jej że jest piękna xD jedyna słuszna droga to #redpill z domieszką #blackpill oraz #mgtow omijajcie to gówno z daleka i podziękuje sami sobie za to co zrobiliście. Ehhh kiedyś to było człowiek mógł sobie fajnie pogadać z dziewczyną spotkać się i popeklować a teraz lepiej iść na #divyzwykopem bo portale są płatne a za to samo sianko dobra dziewczyna zrobi Ci z #!$%@? wiatrak a tu tylko się załamiesz i doprowadzisz do #depresja
#feels #samotnosc ##!$%@? #zwiazki #logikarozowychpaskow #logikarozowychpaskow
rediws - TLDR1: moje #przemyslenia #przemysleniazdupy na temat pobytu na #tinder #bad...

źródło: comment_1646583785N7bqYPgH1x5CqPb30p1UbB.jpg

Pobierz
  • 26
  • Odpowiedz
@rediws: ale wysryw, sam oceniasz laski po wyglądzie. Do tych 3/10 pisałeś tylko w ramach eksperymentu, a nie faktycznego zainteresowania. Trzeba wiedzieć do kogo uderzać, bo często po zdjęciach widać co dziewczyna ma w głowie. Marzycie o 9/10, ale czy sami jesteście 9/10? Trzeba mierzyć realistycznie. Ja poznałam moja miłość na portalu randkowym, typowego informatyka metr 168 i co? I wyszło genialnie, choć dodam że pierwszy miesiąc pisaliśmy tylko maile i
  • Odpowiedz
typowego informatyka metr 168


@Andzix: chwalisz sie czy sie zalisz ? :) "typowi informatycy" aktualnie dobrze zarabiaja i czesto są cuckami,tak ich zycie wytresowalo.Ty na ile siebie ocenisz ? Moze wyzej sie nie dalo celowac a typ brzydala z dobra kasa,inteligentnego - to nie najwiekszy dramat
  • Odpowiedz
Ja studiuję medycynę, więc generalnie również oczekuję dobrej pozycji od współmażonka i informatyka się do tego jak najbardziej zalicza. A dlaczego mówię, że typowy informatyk.. to ciekawe zagadnienie. Bo nowo poznane osoby odrazu obstawiają, że on studiuje informatykę, to jakoś tak widać :D Ja uważam, że on jest przystojny, ale laska 10/10 nawet by nie spojrzała..takie są realia
  • Odpowiedz
Ja studiuję medycynę, więc generalnie również oczekuję dobrej pozycji od współmażonka i informatyka się do tego jak najbardziej zalicza


@Andzix: potwierdzasz ideologie na ktora autor sie powoluje,redpill,blackpill (domieszka) :)
  • Odpowiedz
@Atencyjna_K: No pewnie, bo większe korzyści przyniosłabym leżąc na kanapie. Zamilcz, bo nick ci za grubo wszedł. Nie wchodzę już w dyskusję, bo widać że nie będzie to konstruktywna rozmowa.
  • Odpowiedz
Marzycie o 9/10, ale czy sami jesteście 9/10? Trzeba mierzyć realistycznie.


@Andzix: mylisz sie bardzo,kobieta z przecietnym wygladem jest w stanie kupic praktycznie kazdego faceta (nie pisze o typach psychopatow albo bawidamkow dla ktorego milosc czy zwiazek to absrakcja).Cały problem w tym,że właśnie mężczyzna 4/10 bardzo byłby zadowolony mając partnerke 3-5/10 :D tyle,że te 3-5 celują w 8-10 xD a taki ich męski odpowiednik na rynku matrymonialnym to w ich oczach
  • Odpowiedz
@Andzix: ale przecież ja stwierdziłem fakt,jako studentka medycyny (dobrze rokujesz ale póki co nie generujesz żadnego przychodu,wręcz największe koszta po za może 2 kierunkami jeszcze).Mój nick to anty-hołd współczesnemu modelowi człowieka a zarazem troszkę przytyk wobec samego siebie.Nie zamierzałem Cię obrażać ale oczywiście przyczepie się wszystkich nieścisłości.
  • Odpowiedz
@Atencyjna_K: Najwyraźniej źle cię zrozumiałam. To jest akurat przykry fakt, ale on również nie zarabiał do końca inżynierki. Jakkolwiek jest to ułamek życia, więc nie rozliczamy się wzajemnie. Odnośnie tematu za zło uważam uogólnienia i zamiast otworzyć się na potencjalną znajomość, ktoś może zamknąć się w przekonaniu, że skoro wygląda tak czy tak, ma <180cm, to już jedyne co pozostało to nienawiść do kobiet, bo każda wzgardzi. A to prawdą nie
  • Odpowiedz
@Salixu: Sam nie miałem nigdy tindera ale wielu znajomych od lat korzysta.Według nich(wszystkich nie przepytałem ale w rozmowach czesto pada temat tindera,kobiet) jest teraz 10x trudniej wyciągnąć tinderówke.Pare lat temu x znajomy to chyba 2 tygodniowo poznawał,prawie zawsze ze skutkiem w postaci seksu.Teraz miesiącami nie może żadnej złapać,oczywiście ma on swoje wymagania ale nie jakieś wyśrubowane.Kobiety stały się bardzo roszczeniowe,spasione 5/10 z twarzy gardzą znajomymi mocnymi 7.
  • Odpowiedz
@Andzix: jak konkretny samczy egzemplarz Cię oczarował całokształtem mimo (we współczesnym mniemaniu - wad) to dobrze o Tobie świadczy ale uwierz co raz większa jest presja i wymagania wobec mężczyzn,szczególnie ten wzrost zafixował te nowe pokolenia.180 cm (za moich czasów - xD tzn szkoły średniej czy studiów) = średnio-wysoki,w sam raz.Obecnie 180cm - forma humanoidalna,185cm sredni mężczyzna,190++ - mężczyzna wysoki.Oczywiście można poznać nie najgorszą kobietę będąc niskim ale jest to mega
  • Odpowiedz