Wpis z mikrobloga

Poziom #!$%@? na firmę w jakiej pracuję osiągnął 10.1/10 w skali wqurvenssona, w PT i SOB zrobiłem update CV, na linkedin ustawiłem wczoraj w nocy powiadomienie, że szukam pracy.

Dzisiaj jeszcze do końca kawy nie dopiłem a już dwa telefony od rekruterów i już jedna rozmowa umówiona na środę.

Teraz tylko się zastanawiam jak się wykpić z 3-miesięcznego okresu wypowiedzenia bo od 6 miesięcy rekrutują kogoś aby mnie supportował i nikogo nie znaleźli.

Już się nie mogę doczekać miny srającej małpy jak będe wręczał wypowiedzenie i jęczenia żebym został.

Czuje się dobrze człowiek.

#uk #emigracja #praca
  • 15
@Osowa22 Nie no, najgorsze już za mną (po przeprowadzce do UK szukałam sensownej pracy przez prawie 3 lata (!) ), aktualnie pracuję, ale chcę zmienić firmę, bo moja obecna zablokowała przenosiny wewnętrzne z mojego działu ( ͡° ʖ̯ ͡°) A że w branży lotniczej jest duża konkurencja, to nikt się o mnie nie zabija po zaktualizowaniu LI ¯_(ツ)_/¯
@kaktusak:

Było fajnie jak supportowałem jeden projekt przez 20-30% czasu a przez pozostały czas robiłem to co lubię - czyli grzebałem w sprzęcie.

Później - pomimo protestów - wrzucili mnie na 100% do tego projektu 'bo nie ma ludzi'.

Trzy miesiące trułem, że jestem inzynierem od rozwiązywania problemów technicznych a nie fanatykiem excela i pisania specyfikacji z odnośnikami do kolejnych 30 plików excela, szczególnie że temat jest lotniczy a nie ma