Wpis z mikrobloga

  • 1262
W nawiązaniu do tego wpisu. Właśnie dostałem maila od zarządcy nieruchomości w sprawie nieprawidłowego odczytu wody.

Przekazuję do informacji, iż reklamacja wadliwego licznika została przyjęta. Zgodnie z powyższym, zostanie odjęte od Państwa naliczenia 100 m3 za ciepłą wodę.


Nie spodziewałem się, że zarządca tak szybko złoży broń. Nie zdążyłem wytoczyć jeszcze najcięższych dział ( ͡º ͜ʖ͡º)

Dziękuję wszystkim, którzy mi kibicowali :)
Niestety nie umiem wołać :(

#mieszkaniedeweloperskie #finanse
  • 49
  • Odpowiedz
@Just_do_it:w polsce jak w lesie, nie w polsce jak w chlewie obsranym gownem,
wszystkiego trzeba pilnowac zeby Ci nie #!$%@? xD
a rekompensata za to? za zmarnowany czas, nerwy? a po co, grazynke se w biurze walna nastepna kawusie i bedzie git, Ty ogarnales pare innych nie ogarnie zaplaci i na plusie xD
  • Odpowiedz
Nie spodziewałem się, że zarządca tak szybko złoży broń. Nie zdążyłem wytoczyć jeszcze najcięższych dział ( ͡º ͜ʖ͡º)


@Just_do_it: mi kiedyś energetyka za dużo policzyła prądu (licznik na klatce schodowej) i 800 zł przyszło do zapłaty. bez dymów się obeszło, jedynie musiałem zapłacić te 800 zł, a za następne miesiące ściągali z tej nieplanowanej nadpłaty
fajnie że sprawa zakończyła się pomyślnie
  • Odpowiedz
  • 1
@poraneg_ dzięki. Dzwoniłem wiele razy i za każdym razem dostawałem odpowiedź, że jeszcze czekają na wynik ekspertyzy. Za którymś razem trafiłem na w miarę ogarniętą babkę od zarządcy, która bardziej zainteresowała się tematem. Miała dać mi znać w zeszłym tygodniu, ale nie oddzwoniła, a ja miałem bardzo ciężko tydzień, więc wstrzymałem się z kolejnymi telefonami.
Dzisiaj w końcu dostałem odpowiedź. Czekam na korektę faktury i w końcu mogę zamknąć temat :)
  • Odpowiedz
  • 0
@Just_do_it przecież to na pewno odbiega od tego co zuzywasz - i nikt sie nie skumaly, ze moze jest blad ... ( ͡° ʖ̯ ͡°)

A dontego jest licznik glowny gdzie tez pewnie im sie niezgadzalo ...

Ekspertyza 600zl a nowy licznik 200zl
  • Odpowiedz