Wpis z mikrobloga

Za największych hipokrytów, chorągiewki i zdradzieckie społeczeństwo w całym tym konflikcie uważam wykopków. Jeszcze przed wojną całe mirko było zawalone tymi małpami z czerwonymi ryjami, że to niby takie nosaczowe ukry. Był sobie memik jak czerwona małpa krzyczy "wstawać poliaki do roboty, nie ma przerwy w rabotaju" i potem druga ją budzi i mówi "Wstawaj Dima, zesrałeś się". I jeszcze te heheszki, że "na historii musiałem napisać historie Ukrainy - oddałem pustą kartkę i dostałem 5 hehhe" to nawet w gorących było. A teraz? "Nasi bracia, Bohaterzy, Zmieńmy nazwę ulicy na Bohaterów Ukrainy".... ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)

#ukraina #wojna #wykop #logikawykopkow
  • 12
@uszatniczka: nie wrzucaj wszystkich do jednego worka. Nigdy nie szczułem na Ukrainę i przerażało mnie to #!$%@? o Banderze i Wołyniu. Tak, to się wydarzylo, tak Ukraińcy mają Banderę za swojego bohatera. Ale i u nas są ludzie, którzy bynajmniej nie byli kryształowi i tez wyrządzili Ukraińcom krzywdy i to my ich mamy za bohaterów. Zamiast #!$%@? próbować nawiązać ze sobą dialog, pogodzić się, bo naprawdę mamy ze sobą bardzo dużo
@uszatniczka: Ja jestem zdania że nikt nie wrzuca zdjęć małp z czerwonymi ryjami bo by bana dostał. Albo nikt nie wrzuca bo już dostał. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ja dostałem tydzień bana za wrzucenie zdjęcia Stefana Bandery z Wikipedii ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Zróbmy test, niech ktoś odważny wrzuci i zobaczymy co się stanie. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Oczywiście