Wpis z mikrobloga

#xiaomi
Siema Mirasy, kupiłem sobie Redmi Note 11S 6/64. Jak to jest z tym ROMem żeby nagrywać rozmowy? Patrzyłem to czytałem że nie ma, bo są ROMy tylko do konkretnych modeli, potem czytałem gdzieś indziej że można wgrać do każdego i będzie nagrywanie działało. Problem u mnie jest taki że stary telefon już drugą baterię zniszczył, napuchła i potrafi po kilkunastu minutach użytkowania się wyłączyć więc byłem przyparty do muru z zakupem nowego telefonu i wybrałem ten. Trzeba czekać aż ogarną ROM na ten model? Czy to się nie stanie (czytałem coś że na procka MTK nie ma customów).
Odp to ważne
  • 3
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Caban1908: albo miui polska tam chyba jest nagrywanie rozmów albo jakieś cyanogen os czy coś w tym stylu, ale generalnie tak, na mtk często jest mniej romow
@_kapsel: czyli jeśli na miui polska nie ma ROMa do mojego tel to znaczy że zadnego innego z ich strony nie zainstaluje tak? Chodzi mi o to czy może ja nie mogę znaleźć czy na razie nie ma lub nie będzie. Bo jak nie będzie w ogóle albo będzie za długi czas to sobie skonfiguruje telefon teraz zamiast czekać