Wpis z mikrobloga

#motocykle #pokazmotor #romet
Pamiętam jak się.jarałem nim na premierę,nawet pisałem tu conieco o nim a dziś...
Pierwszy warty uwagi chinol już u mnie.
W pełni regulowane zawieszenie, markowe opony, przewody hamulcowe w oplocie, abs który można wyłączyć jednym guziczkiem,sucha miska. Singielek ale bardzio przyjemnie się odpycha,może ze dla tego że ma względnie niedużą wagę 160kg.
Kopia Hondy XSR400 , bardzo udany sprzęt. Zrobiłem właśnie traskę Gdańsk Warszawa 3h30min, spalanie niecałe 4l ale jechałem w za dużym kondonie na przeciwdeszczowym, a to jak żagiel. To jest mój 5 chiński motocykl,jak narazie żodyn mnie nie zawiódł,oby i ten się sprawił, mam w planach jakąś wycieczkę w lato.
Kick_Ass - #motocykle #pokazmotor #romet 
Pamiętam jak się.jarałem nim na premierę,na...

źródło: comment_1647279723sjTJWvRj8cS8W4UezFd8pC.jpg

Pobierz
  • 19
@Kick_Ass: na papierze ten motocykl to niemal ta sama klasa co himalayan. teoretycznie nawet go bije. jest lzejszy, ma jakas regulacje zawiasu. do tego kosztowal nowy 18k, gdzie himalayan gdzies 25k. co poszlo nie tak, albo z jakiego gownolitu musieli robic rometa, ze to royal enfield nie dosc, ze sie utrzymal na rynku, to wydaje sie na nim calkiem dobrze radzic ¯\_(ツ)_/¯ czyzby zdecydowal fakt, ze RE ma globalny zasieg, w
  • 0
@Steven_Hyde pczywiście, shineray jest globalnym dostawcą motocykli, jestem przekonany że w ogólnym rozrachunku sprzedał więcej maszyn niż RE ze swoim himalayanem. W stanach sprzedaje się bardzo dużo tych maszyn są tanie i proste w obsłudze. O himalayanie jest mnóstwo filmów na yt jak nieudany był to sprzęt na początku , pękające ramy, problemy z elektryką i fabryczne wady silników. Z czasem wszystko zapewne poprawili, ale niesmak pozostał. No i za prostego singla
KickAss - @StevenHyde pczywiście, shineray jest globalnym dostawcą motocykli, jestem ...

źródło: comment_1647326101bIcvLaI89eBLyasw1QqQwx.jpg

Pobierz
  • 0
@Lucider5 10k z 2017 i przebiegiem 6k nowy został chyba tylko jeden koło 17k. Używki chodzą koło 14 zwykle. Ja kupiłem od kolegi z grupy ADV, zapłaciłem mu w styczniu hajs a odebrałem wczoraj :)