Wpis z mikrobloga

@GULO666: #!$%@? głupoty, w wyborczej pracują chociaż jacys dziennikarze, artykuły z pisowskich szamtlawcow wyglądają jak pisane przez licealistę i dosłownie każdy z nich jest pogwałceniem etyki dziennikarskie
  • Odpowiedz
choćby w przypadku rejestru pedofilów, pisząc, że nie ma tam księży.


@skitarii: xD

KAŻDE medium działające na rynku dłużej niż chwilę ma za sobą sprostowania. Przy ilości tekstów publikowanych każdego dnia, nie ma innej możliwości.

Rzeczpospolita też regularnie zamieszcza sprostowania - rozumiem, że to też zła gazeta na poziomie pisowskich szmatławców?
  • Odpowiedz
xD

KAŻDE medium działające na rynku dłużej niż chwilę ma za sobą sprostowania. Przy ilości tekstów publikowanych każdego dnia, nie ma innej możliwości.


@rzep: czyli jednak Wyborcza kłamie z powodów ideologicznych, ale wszyscy kłamią, więc jest spoko? XD
  • Odpowiedz
@rzep: o #!$%@? ale zesrańsko XD Jak ktoś Ci udowodnił, że te pismaki z GW jednak kłamią, to nagle zmieniasz zupełnie linię obrony i zaczynasz #!$%@?ć, że wszyscy kłamią, to GW też może XDDD Ahh #!$%@? tak to jest jak się ma mentalnie 12 lat i potrafi tylko zamknąć w swojej banieczce. Gdybyś chociaż potrafił odrobinę krytycznie spojrzeć na ich artykuły, to dostrzegłbyś całą masę manipulacji, półprawd i zwyczajnych kłamstw. Ja
  • Odpowiedz
@popierduuka: Gwałt na Ukraince już był, sprawa z Wrocławia i nawet wasz Ziobro się zawziął na gwałciciela. Wypok jak zwykle w formie o Polakach wolno mówić tylko dobrze. Szkalować można tylko polki i śniadych facetów.
  • Odpowiedz
czyli jednak Wyborcza kłamie z powodów ideologicznych, ale wszyscy kłamią, więc jest spoko? XD


@skitarii: Gdzie ja napisałem, że Wyborcza kłamie? Mowa o sprostowaniach, które dotyczą każdego medium. Przy publikacji takiej ilości artykułów zdarzają się nieścisłości lub informację nieprawdziwe.

Kłamstwo to jest celowe mówienie nieprawdy.
  • Odpowiedz
o #!$%@? ale zesrańsko XD Jak ktoś Ci udowodnił, że te pismaki z GW jednak kłamią, to nagle zmieniasz zupełnie linię obrony i zaczynasz #!$%@?ć, że wszyscy kłamią, to GW też może XDDD


@Majklu: Nikt mi nic nie udowodnił. Nie rozróżniasz sprostowania od kłamstwa.
  • Odpowiedz
@Sonic233_: Masz jakiś link? Faktycznie, faceta dosyć szybko zatrzymali, więc można było wydać wyrok zbyt szybko i pochopnie, no ale z drugiej strony który facet mając 49 lat przyjmuje samotną 19-stolatkę pod swój dach ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
Gdzie ja napisałem, że Wyborcza kłamie? Mowa o sprostowaniach, które dotyczą każdego medium. Przy publikacji takiej ilości artykułów zdarzają się nieścisłości lub informację nieprawdziwe.

Kłamstwo to jest celowe mówienie nieprawdy.


@rzep: i twierdzisz, że oni niecelowo podali informacje z dupy? Nie mając żadnych dowodów?
  • Odpowiedz
@AtlantyQ nie mam konkretnego linku ale widziałem w jakimś artykule że sąd uznał że jego areszt nie ma sensu bo nie ma jakichś pewnych przesłanek czy cos, i że psycholog ma wątpliwości po rozmowie z kobietą, jak sobie wpiszesz w google coś w stylu ,,gwałt na Ukraince, Wrocław " czy cos takiego to powinny być jakieś artykuly
  • Odpowiedz
@Ataman_Chmielnicki: A co ma liberalizm ( Jezu jaki liberalizm ale w PL to liberalizm ) światopoglądowy ma się do lewicy. Chciałem przypomnieć ze najbardziej zatwardziałego komunizmy były bardziej purytańskie i konserwatywne niż JP 2 nawet. Jak mówiono w Sowieckim Sojuzie seksa niet !
  • Odpowiedz