Wpis z mikrobloga

@stray_dog: nie wiem czy ty jesteś głupi czy troll. Nieważne która z tych opcji i tak ta rozmowa nie ma sensu. Wiesz dlaczego? Bo nigdzie nie szkaluję rodaków, bo nigdzie nie wypowiedziałam się na temat mieszkania w Polsce, a wszystkie argumenty jakie masz to twoje domysły, a nie moje słowa. Nie sprowokujesz mnie do dalszej dyskusji na nie moje aegumenty bo prostowanie czegoś czego nie powiedziałam nie ma sensu a ty
  • Odpowiedz
@stray_dog: napisałeś nieprawdę a ja ją prostuje, trzeba bronić prawdy a nie tego co wyczytałeś na wykopie bo przecież wyborczej nie czytasz (w tym artykułu na który się wypowiadasz). Na lekcje to już może być dla Ciebie za późno
  • Odpowiedz
i twierdzisz, że oni niecelowo podali informacje z dupy? Nie mając żadnych dowodów?


@skitarii: Wyborcza stwierdziła, że pomimo wielu skazań księży za "molestowanie" dzieci, w rejestrze widnieje tylko jeden ksiądz, i zadała pytanie czy powodem tego jest krycie księży przez MS.

Pozew nie dotyczył tego, czy GW skłamała (czy nie) tylko tego czy GW ma obowiązek umieścić sprostowanie MS na łamach swojej gazety.
  • Odpowiedz
Wyborcza stwierdziła, że pomimo wielu skazań księży za "molestowanie" dzieci, w rejestrze widnieje tylko jeden ksiądz, i zadała pytanie czy powodem tego jest krycie księży przez MS.

Pozew nie dotyczył tego, czy GW skłamała (czy nie) tylko tego czy GW ma obowiązek umieścić sprostowanie MS na łamach swojej gazety.


@rzep: przecież oni stwierdzili, że tam księży nie ma, nie mając na to żadnych dowodów. Po prostu zobaczyli, że nie ma tam
  • Odpowiedz