Wpis z mikrobloga

#eldenring #darksouls

Trochę za późno zabrałem się za questy i czy jest jeszcze opcja uratowania tego?
Chciałem zacząć questa z Ranni ( RANNI THE WITCH ), ale po pokonaniu bosa i dojściu do jej wieży jej tam nie było.
Przeczytałem, że ona się tam tylko pojawi jak zagadaliśmy wcześniej do Blaidd, ale ja tego nie zrobiłem i jak się wróciłem do miejsca w którym miał być na początku też go nie było.
Quest line był taki że trzeba go uwolnić z więzienia ( zrobiłem to chyba wcześniej nieświadomie ) i pojawiał się on w Siofra River ( też tego nie wiedziałem) i zabiłem bosa w tej lokacji przed pogadaniem z nim ( nie widziałem go wtedy) i go nie ma w tym miejscu.

Jest jeszcze jakaś opcja z nim pogadać żeby rozpocząć questa z Ranni czy to już po ptakach?
  • 7
Przeczytałem, że ona się tam tylko pojawi jak zagadaliśmy wcześniej do Blaidd


@Latarenko: ja pierwszy raz spotkalem blaida w wiezy po rozmowie z ranni, a dopiero jak kazala nam szukac wiecznego miasta to blaidd poszedl do siofra a potem na turniej walczyc z radahnem

Jesli wziales od ranni dzwonek na poczatku gry to bedzie w swojej wiezy na samej gorze. Jak nie to pojawi sie chyba po pokonaniu radahna.

Ale ciezko
@Wolsky: @3mortis

Ale o jakim bossie mowa?


W pierwszej części o tym który blokuje drogę do Ranni a w drugiej o magicznym łosiu w Sifra River.

Ale żeby to wszystko skrócić: co mam zrobić żeby Ranni pojawiła się w tej swojej wieży bo teraz jej tam nie ma

Przeczytałem, że musze pogadać z Blaiddem którego też nie ma tam gdzie powinien stać
@Latarenko: Jak pisalem, ona tam jest jesli wczesniej odebrales od niej dzwonek do przyzywania duchow, zaraz przy starcie gry tam gdzie rycerz na zlotym koniu jest kosciol z handlarzem i kowadlem. Ona tam jest przez jakis czas ale tylko w nocy (mozna przewijac czas przy ognisku)

A jak tego nie zrobiles a juz jej tam nie ma to pojawi sie po zabiciu bosa Radahna w Caelidzie, to ta czerwona kraina na