Wpis z mikrobloga

#praca #lodz #motoryzacja #handel #przeprowadzka #zmianywzyciu
@Maestro_PM: @albonie: @jaceks653: @suzisa: @Chekatomba:
No cóż winny Wam jestem Mirasy i Mirabelki - drobny update. Jakąś chwilę temu pisałem o przeprowadzce z pomorza do Łodzi i poszukiwaniu pracy.
Ledwie chwilę temu.. to prawie dwa miesiące temu - wszystko potoczyło się lawiną - a strach ma ponoć wielkie oczy. Wszystko poleciało od ręki. Wystarczyło znalezienie jednego fajnego ogłoszenia z olx i wysłanie CV. I później minimum chęci. Za mną już rozmowa z rekruterami/szefostwem, za mną już dni testowe na stanowisku i wszystko do przodu. Obecnie już jedyną zmorą jest pakowanie dobytku i i szykowanie się do wyjazdu. 26.03 będę już w trasie.. a później miło mi Was będzie spotkać i i zająć się Wami w moim nowym miejscu pracy. Albo spotkać się na browarku po pracy :)
,P.S. Dygresja - jakiś czas temu gdzieś przed oczami przewinął mi się tekst że, firmy nie nie bardzo chcą zatrudniać "wiekowych" pracowników. Hmmm - jestem wiekowy- w 2025 - 50 krzyżyk na kark wlezie. I co konkretna rozmowa, konkretne oczekiwania, konkretne działanie już na miejscu. Dla młodzieniaszków- inwestujcie w doświadczenie - ale takie stałe - trwajcie - to Wam zaprocentuje.
Do zobaczenia już u "Was"
  • 11
@Nomex: Coś pamiętaj i kojarzę, że miałeś wątpliwości i strach, że starszych nie zatrudniają, że nowe miejsce i że ciężko będzie, a wychodzi na to, że tylko niepotrzebnie się nakręcałeś. Mam nadzieje też, że nie czytałeś opinii o Łodzi i dasz sobie samemu wyrobić opinie o mieście i może nie będzie to opinia na zasadzie „menele, bieda, żule, Piotrkowska i Hanka” i zwyczajnie będzie ci się dobrze tu mieszkało. Powodzenia m!