Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@skitarii: ja #!$%@? im dluzej czytam o tych babach tym bardziej mam wrażenie ze one maja cos z głową nie tak. #!$%@? ze incele chca je zabic a same nie lepsze i robia sobie kolka wzajemnej adoracji gdzie wychodza na bozyszcza.
Juz nie moiwe o upadku slowa pisanego skoro redaktorka normalnie bez cudzyslowiow chocby uzywa wulgaryzmów xD
ButtHurtAlert - @skitarii: ja #!$%@? im dluzej czytam o tych babach tym bardziej mam ...

źródło: comment_1647688727Fncqb8cFOAXuHtxBXhUMsJ.jpg

Pobierz
@cyberchosnek: Wbrew pozorom ma jakieś grono słuchaczek. Czasami nawet feministki, które wydają się prezentować racjonalne argumenty polecą tego typu opiniami, że kobiety zasługują na parytety, bo to wyrównanie za setki lat upokorzeń- takie coś przeczytałem na wykopie całkiem rozsądnej mirabelki. Tylko- one nie mają nic wspólnego z kobietami sprzed wieków, a ja z facetami żyjącymi tysiąc lat temu, a jeśli będziemy obsługiwani przez kobietę która dostała pracę ze względu na parytet
Nic tak nie bawi jak wypominanie Polakom, że są biali, co jest kalką wziętą z Ameryki, gdzie to faktycznie był przywilej. W Polsce każdy był biały, nikt z tego nie miał żadnego przywileju xD


@Tommy__: No, chyba, że taki Polak wyjechał do USA to był traktowany jako taki nie do końca biały.
Zresztą w sumie trochę tak jak do dziś, jak jest w filmie Polak to pewno debil albo sprzątaczka, a
@MathKonfederacja: można to prosto wytłumaczyć. Wśród nieochrzczonych jest proporcjonalnie więcej wegetarian a co za tym idzie ich dieta mniej szkodzi planecie. Podaję tylko proste wytłumaczenie. Badania wskazują, że osoby religijne są bardziej konserwatywne i mniej elastyczne na zmiany. Nawet głupie przesiadanie się w mieście z samochodu na rower częściej przypisuje się osobom "lewicującym", a to też przekłada się na mniejszą szkodę dla planety.

Tak więc tytuł w gazecie może się wydawać