Wpis z mikrobloga

@mechaniczny_pomidor: kia ceed II 1.6 gdi 136KM, focus 1.5 150KM (ew. 2.0 160KM), volvo jeszcze nie wiem bo mniej tego na rynku... ale cos w podobnych koniach ;)

@Eco999: to prawda... ten który pokazujesz to chyba przed liftem... w 2015 jesli jest kamera cofania to chyba ma wiekszy ekran... ale równie kosmiczny jest dla mnie opel astra...

Ceedem już jeździłem 3 lata... wersja II i teraz mam dostęp do III
kia ceed II 1.6 gdi 136KM,


@yozz84: Odpuściłbym przynajmniej w wersji z tak słabym silnikiem oferującym dynamikę yariski, szczególnie że zastanawiasz się na focusem z ecoboostem 150 KM (tzn. 180+ KM - wystarczy zmienić soft)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
kia ceed II 1.6 gdi 136KM,


@yozz84: Odpuściłbym przynajmniej w wersji z tak słabym silnikiem oferującym dynamikę yariski, szczególnie że zastanawiasz się na focusem z ecoboostem 150 KM (tzn. 180+ KM - wystarczy zmienić soft)

@mechaniczny_pomidor: nie szukam prędkości, śmigam raczej spokojnie, jak wspomniałem 1.6 gdi miałem i jeździłem i gdybym mógł to bym go zostawił, alecnje był mój... Teraz rozglądam się co jest na rynku. Szukam czegoś z tempomatem,
@yozz84: to prawda Opel z tego okresu to tez kosmos. Stara Insygnia to prom kosmiczny. Totalna guzikoza. Zupełnie jakby za projekt zamiast niemieckiego czy włoskiego projektanta wzięli księgowego z Czech i japońskiego nastolatka. ( ͡° ͜ʖ ͡°)