Wpis z mikrobloga

knog plus

@luststrings: ja go mam i w sumie jestem zadowolony (ale nie wiem, czy ma wystarczająco mocne światło względem twoich potrzeb :) ), tylko z tym wsuwaniem jest taki szkopuł, że grubszy element lampki jest z tyłu więc nie przez wszystkie przelotki się go przeprowadzi.

czytałem że Knog ma bardzo proklienckie podejście do gwarancji więc nie powinieneś mieć problemu ze zwrotem czy wymianą na inny egzemplarz.
Pobierz janek_ - >knog plus
@luststrings: ja go mam i w sumie jestem zadowolony (ale nie wie...
źródło: comment_1647797741QFs2qJQ6sgVgc3ppjTLGE5.jpg
Nie polecam Knog Plus. Kłopoty jakie z nimi mam, to masakra. Nie są wodoszczelne, przednia mi padła po pierwszej ulewie, tył za każdym razem zalewa i świeci ciągłym światłem do rozładowania, bo przycisk wtedy nie działa. Ułamują się uchwyty, wymieniłem już oba oryginały na drukowane i te wygląda, że są lepsze. Port USB przestaje stykać, trzeba "dobrze" wsuwać. Bateria traci na trwałości bardzo szybko, po roku świeci poniżej 50% czasu deklarowanego. No
@luststrings: No niestety, ale lampka za 15 zł z ali będzie lepsza niż Knog. I nie interesuje mnie, że Knog ma dobrą gwarancję, bo jak w trasie lampka przestaje działać, to nic mi z gwarancji w tym momencie.