Wpis z mikrobloga

Jak chłop chce równouprawnienia w związku, to komu to najbardziej przeszkadza? Oczywiście p0lkom: typ nie chcę odstawiać szopki przez kobietą i za p0lki wyzywają go inceli, dziwolągów, mizoginów, jedynym ich argumentem jest, że OCZYWIŚCIE kobieta go skrzywdziła itd. xD Tyle z równouprawnienia w Polsce ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Komentarze poniżej:
#4konserwy #pieklomezczyzn #dyskryminacjamezczyzn #p0lka #przegryw #redpill #logikarozowychpaskow #niebieskiepaski #zwiazki #tinder #bekazlewactwa #feminizm
Shzavv - Jak chłop chce równouprawnienia w związku, to komu to najbardziej przeszkadz...

źródło: comment_1647852663eXNhC8gtzSpQn9ZONWTx8d.jpg

Pobierz
  • 27
@Shzavv: Ja #!$%@?ę jaki rak z niej. Już nie mówię o klękaniu. Ja się oświadczyłem bez tego i w sumie teraz mi trochę głupio ale generalnie oświadczyny #!$%@?łem koncertowo ale nie mam poczucia, że zostałem do tego zmuszony tylko raczej myślałem już o ślubie i w dupie miałem te zaręczyny, nie było to dla mnie nic ważnego. Od razu po zaręczynach zaczęliśmy planować ślub, który wyszedł BOMBOWO i jestem z niego
@ChickenDriver: Ja nie klękałem bo wiadomo nie jestem wasalem xD ALE jaki potem miałem kwik - że specjalnie czekałem na nowy rok - bo mówiłem że chce ślub 2 lata kalendarzowe od zaręczyn żeby ogarnąć $$. Że przecież mogłem w wigilie przy rodzinie - a nie zabierać nad jezioro gdzie spędziliśmy cały początek związku i ogólnie tam mieliśmy miłe wspomnienia. Że pierścionek to nie za 1.5klocka tylko 3 wypłaty #programista15k.