Wpis z mikrobloga

Myślę o zakupie nowego #rower, szukam czegoś do ~3500 typu #cross
Ciężki wybór jako że mało się znam na rowerach może ktoś pomoże ?
Rower ma służyć na trasy 20-30 km głównie ścieżki czasami jakiś las.
Wydaje mi się że:
https://kross.eu/pl/rowery/turystyczne/cross/evado-6-0-matowy?gclid=CjwKCAjwxOCRBhA8EiwA0X8hi0swBASxBcyzKFhYXHn_0SZhnLDnxXW3R8dWDZPM_7xDHIkGsQKj-hoC1twQAvD_BwE
Będzie idealnym rozwiązaniem. Może w podobnej cenie polecicie coś lepszego ?
  • 8
@Kkolej: Z rowerami to jest trochę tak, że nikt nie doradzi Ci dobrze jaki rower kupić. Musisz decyzję podjąć samodzielnie. Dla jednego segment do 4000 to bloć, dla drugiego to nawet zbyt wiele i zbyt drogo.
Poczytaj sobie o Hierarchia grup MTB Shimano i dobieraj jak najwyższe (najlepsze) komponenty w jak najlepszej cenie.
Kupowanie rowera to pójście na kompromis. Jak masz jedną cześć wyżej w hierarchii to drugą masz w niższej.
Rower ma służyć na trasy 20-30 km głównie ścieżki czasami jakiś las.


@Kkolej: ten Kross Evado wygląda rozsądnie, powinieneś być zadowolony, nawet i na dłuższe wycieczki będzie ok
Mam Evado 7.0 i Rockridera ST 900 i szczerze mówić to drugi raz bym krossa nie kupił. Gdyby nie to, że ogarniam "mechanikę rowerową" to co chwile bym był z nim w serwisie, a tu coś za słabo dokręcone, a tu zaczęło trzeszczeć (bo za słabo dokręcone). Rower po 2 miesiącach użytkowania zaczął się po prostu sam rozkręcać, od momentu zakupu dokręciłem w tym rowerze chyba każdą możliwą śrubkę. Jak oddałem na