Wpis z mikrobloga

Znawca dużym nie jestem. Ale myśle, że lepiej wolniej, a więcej. Tętno 186/188 podchodzi pod hrmax myśle, że dystansu na tym nie narobisz. Biegaj ale nie chodź, mnie tak uczyli
@Janusz_Lubikwasa: odejmowanie dobre ale dalej z dupy, ostatnie wyniki się bierze z tagu #sztafeta i tam dodaje wyniki ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Wszystkie wzory to są o dupe rozbić, na treningach do porzygu można do niego dobić. Ja mam 30 lat a mój max to 183 ¯\_(ツ)_/¯
6:04 to nie jest wolno jak na początkującego, który nie biegał. Zależy tez na czym Ci zależy. Czy dystans, czy szybkość.


@racer1714: nie mam wielkich ambicji ( ͡° ͜ʖ ͡°) w maju chce przebiec 5 km bez przystanku na opadnięcie tętna. w najbliższy weekend 5 km w biegu dla Ukrainy, ale tutaj to mogę sobie robić takie pauzy na tętno, nie przeszkadza mi to w sumie, ważne
@Janusz_Lubikwasa za szybko. Biegnij tak żebyś mógł utrzymać jakieś tam stałe tętno. I tak będzie to tak wolno że aż wstyd ale to minie i przyzwyczaisz oraganizm to nowego rodzaju wysiłku. A picie wody w trakcie raczej bez sensu chlupocze w brzuchu i tak się nie wchłonie przez ten kiedy biegniesz a i tych kolek możesz od tego dostawać