Wpis z mikrobloga

@rasala: no to z wojska pamiętam że mieliśmy strzelców wyborowych a snajper bardziej po amerykańsku mi się kojarzyło . PS po odbytej służbie raz podszedłem do dowódcy i pytam co robi strzelec wyborowy tak dokładnie oprócz strzelania do celu - mój kapitan odparł że sam zobaczę jak wsiądę na wieżyczkę do wozu- odechciało mi się dalszej służby i ratowania świata w Iraku
@graczzzz: nie, bo równie dobrze mogłem uznać, że to jakieś zdrobnienie od "czekam", nie wiedziałem o co Ci chodzi xD Ale pomijając te rozgrywki umysłowe, co to pytanie ma wspólnego z tym, że grzecznie odpowiedziałem opowi na pytanie, bo znałem model karabinu ze zdjęcia? xD
@graczzzz: oprócz faktu, że łączysz szwajcarski karabin snajperski z moim udziałem podczas potencjalnej obrony kraju, nadal niezupełnie rozumiem powiązanie tego pytania z moją odpowiedzią na wpis, ale okej, postaram się Ci odpowiedzieć xD Zwieracze mam jeszcze w niezłym stanie, więc raczej wykluczam opcje zesrania się. Co do ucieczki, nie mam takich planów, chciałbym zostać choćby po to, żeby bronić domu. Ale łatwo o tym pisać, gdy wojna trwa w sąsiednim kraju