Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 60
Chce ktoś krótka recenzję słuchawek Microsoft #xbox Stereo Headset?
Słuchawki na przewodzie, dedykowane Dolby Atmos.
W tej chwili są w cenie 149 zł. Przez moment były w cenie 99 zł i za taką udało mi się je wyrwać.
Kota też mogę zrecenzować, jak będzie taka potrzeba. #pokazkota
#kotbezogona #smiesznypiesek #sluchawki #xbox #xboxseriesx #dolbyatmos #koty
W.....k - Chce ktoś krótka recenzję słuchawek Microsoft #xbox Stereo Headset?
Słuchaw...

źródło: comment_1648479029vSQ4VOUuLHBQLetkOS1kNP.jpg

Pobierz
  • 26
@WcurwionyKotek: Jest opcja żeby sobie podglosnic słuchawki? Bo standardowo wpinam słuchawki do pada i chyba nie można dać ciszej albo głośniej. Można jakoś sterować głośnością?
@keyah można zagłaśniać i ściszać. Docelowo były ściszone jak je podłączyłem pierwszy raz. Zanim ogarnąłem że pokrętło jest w słuchawce to myślałem, że są zepsute ( ͡º ͜ʖ͡º)
W wersji bezprzewodowej zajebisty jest to, że można podłączyć na raz do xboxa i czegoś inne przez bt. Więc można grać i np słuchać podcastu lub gadać na ts. Jest też pokrętło od tego ile % głośności idzie z którego źródła.

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Akilles: Kup HyperXy. To plastikowe gówno od xboxa to jest śmieszne. Jeszcze za 99 zł to może i spoko, ale i tak. Dobre słuchawki to inwestycja nawet na lata jak będziesz dbał.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Akilles: Co #!$%@? xD? Cloud Alpha za mniej niż 200 idzie wyrwać, II za 250. Masz metalowy pałąk którego nie połamiesz i całkiem niezłej jakości przetworniki. Jeszcze nawet jak taniego DACa podłączysz typu fiio to słuchawki mają solidne jebniecie. Za ponad 400 masz bezprzewodowe cloudy albo mixy, a te też idzie za koło 300 dostać. Sprawdź jeszcze użytkownika Pumpurek na Allegro bo chyba są jakieś cloudy II w bardzo ładnym stanie
@kieronsky: Jak podlaczysz jakiekolwiek inne sluchawki do pada, to jest mozliwosc regulacji glosnosci jesli takie sluchawki nie maja fizycznego pokretla czy guzika do podglasniania/sciaszania?