• 358
Co poniektórym dziennikarzynom to się już ładnie w tych łbach #!$%@?ło. JEDNA dobra połowa meczu z ku*wa SZWECJĄ a ci juz o szansach na medale zaraz będą pisać.
Cytując klasyka, to niej czas na lizanie się po fiu**ch. Koniec cytatu.
#reprezentacja
  • 14
@Mr_Luigi: Tak to już jest w tej polskiej piłce. Z nowego selekcjonera się robi bohatera narodowego, kadrę będą przyrównywać do Niemiec, Francji czy Brazylii, balonik będzie pompowany do granicy wytrzymałości, a potem nasze orły się wywalą na 1/8 finału ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 0
@southlander no ale Kurowskiemiu to się należało akurat, wkręcał że piłkarze nie wiedzieli że będą grać taktyką trenowaną od 3 dni.. zresztą poziom polskiego dziennikarstwa sportowego to jest dno. Michniewicz należy to tej grupy ludzi gdzie intelektem zawyżają średnią, to nie jego wina że większość dziennikarzy nie daje rady mentalnie jak i intelektualnie wdawać się z nim w polemikę. Każdy cwany jak ma zadać, 2 wcześniej przygotowane pytania i to w większości
via Wykop Mobilny (Android)
  • 10
@Mr_Luigi: Jedna dobra połowa? Chyba 20 minut po zdobyciu 2. bramki. Mam wrażenie, że wszyscy zapomnieli jak wcześniej Szwedzi cisnęli naszych i śmierdziało wyrównująca bramką, ale zmarnowali swoje okazje. Za to Polacy strzelili 2 na farcie.
@Mr_Luigi: kutfa przecież ten mecz to pokazowka żeby więcej z reklamodawców wyciągnąć przed mistrzostwami pamiętacie jak ich biedronka sponsorowała przecież to byli mistrzowie międzygalaktyczni ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Mr_Luigi: obecnie w pilce jest taka intensywnosc i dopracowanie taktyczne, ze absolutnie zaden zespol nie moze sobie pozwolic na "dobra gre" od poczatku do konca. Oczywiscie ta dobra gra dla kazdego zespolu oznacza też cos innego.

w praktyce rola trenera jest często to, aby odpowiednio przygotować piłkarzy fizycznie i taktycznie, żeby dali radę utrzymać wynik i dodatkowo zagrać te 15-30 minut na pełnej intensywności, gdzie walczy się o pełną pulę.