Wpis z mikrobloga

Hej
Jaka nawigacja rowerowa na telefon z androidem?
Mapy google prowadzą po głównych trasach a ja bym chciał trasy ścieżkami rowerowymi i przez lasy (zamiast trasy optymalnej to rekreacyjna, taka opcja "omijaj główne drogi" )
#rower
  • 8
@k3lt: może być płatne ale tanie (do 100zł)
mapy.cz dobre są czy jest coś lepszego płatnego?

Np byłem ostatno w szczyrku i wiele tras mi żadna nawigacja nie pokazała (tzw. drogi pożarowe)
@mmnwis2: Mapy.cz są git szybko się rozwijają, są po polsku i korzystają z bardzo dobrych i sprawdzonych map OSM. Z takich większych minusów to pamiętam że był problem z wgraniem .gpx'ów jak jeszcze z tego korzystałem nie wiem czy to poprawili.
Locusa możesz sobie kupić jakby ci brakowało jakiś bardziej zaawansowanych funkcji IMO.
@mmnwis2: mapy.cz, yhy, mają taki lipny interfejs, że tylko ich darmowosc to niweluje i raczej nie jest to aplikacja typowo sportowa, rekreacyjną, rowerowa. Dlatego tylko Komoot albo znajomość terenu, wtedy możesz sobie rysować, a Komoot sam zaproponuje ci najbardziej #!$%@? ścieżki pod MTB XC, Enduro lub fajne asfalty pod szosę, jakieś dukty na gravela albo proste traski pod "bike touring", swój powiat będziesz mial darmowo, pozostałe regiony 20 kilka złoty lub