Wpis z mikrobloga

Znajomy z Egiptu mi pisze ze Europa tylko cierpi na sankcjach i nic nie mamy (na co odpowiedziałem mu, że ja mogę sobie kupić wszystko na co mam ochotę więc nie wiem o czym rozmawia XD) i jak mu wysłałem film z bucha to on mi wysłał że pułk azov ostrzelali samochód jakiejś Ukrainki która chciała opuścić Donbas xD i że Ukraina to nazisci a putin chce tylko pomóc ludzia na Ukrainie XD i że jakim prawem Ukraina zmienia, że w szkołach uczą się tylko ukraińskiego a nie rosyjskiego i oficjalnym językiem Ukrainy już nie jest rosyjski XD (sorki za ścianę tekstu dajcie przecinki bo mi klawisz odpadł) już nie wiem jak mam z nim rozmawiać
#wojna #ukraina #rosja
  • 14
@cotidiemorior: chciałem go uświadomić dlaczego Polacy nienawidzą rosjan, bo mi kiedyś pisał, że rosjanie wyzwolili Polskę xD mam wrażenie, że do niego nic nie dochodzi jak użyje jakiś argument którego nie może podważyć to zmienia temat. Rosja sobie bardzo dobrze radzi z sankcjami to Europa i stany potrzebują Rosji, Chiny wygraja ta wojnę. Kompletne oderwanie od świata xD jak mu napisałem, że Amerykanie przewidzieli dokładny dzień wojny i godzinę to mi
@The_Rainman: przecież w egipcie ruskich mnogo to nic dziwnego że gada ich językiem... poza tym ja nie wiem nawet jak można mieć "znajomego z egiptu", nie poznałem ani jednego normalnego egipcjanina, hołota nie wiele lepsza od ruskiej
@Frygus96: Spoko się rozmawiało, dużo świata zwiedził, był w kilku miejscach które mnie interesowały to jakoś się rozmawiało przez drogę z hradec kralove do Wielkopolski. Nie sądziłem, że można być tak ślepo zapatrzonym w tak zbrodniczy kraj nie będąc jego obywatelem... No i to pierwszy Egipcjanin którego poznałem więc też nie wiedziałem jacy są :( jak już ludzie będą umierać z głodu z powodu braku dostaw jedzeni z Ukrainy do Egiptu
@The_Rainman: ktory filmik? ludzie z flakami w szpitalu? no nie wiem podobno ten filmik ma co najmniej tydzien, kij wie, nic nie wiadomo. co do tego bucha to tez nie mam pewnosci wiec sie nie wypowiadam :/