Wpis z mikrobloga

Wrocilismy wlasnie z wakacji.Hotel Malikia Resort w Marsa Alam.wyjazd z hotelu godzina 00:00 od godziny 12 do transferu - Brak jedzenia i napojow.W okolicy tylko pustynia - z dwojka dzieci to takie srednio mile zagranie.
Itaka pocaluj mnie w ptaka
#itaka #podroze #wakacje
  • 8
@maqmaq: Ja się raz przejechałam na wakacjach z Itaka. Po złożeniu reklamacji dostałam odpowiedź, że jest im przykro z zaistniałej sytuacji, ale maja nadzieje, że pobyt zrekompensował mi zaistniałe problemy. Nigdy więcej, od tamtej pory jeżdżę z Rainbow
@utede: Wszystko zależy od kierunku. Europa czy Azja bez problemu. Natomiast Afryka, gdzie czasem za brama hotelu nie ma nic, a butelka wody w hotelu kosztuje kilka $ to bez all in i organizacji biura podrozy sobie nie wyobrażam
@Natna213: Zależy czego się oczekuje- nie podróżuje do niebezpiecznych miejsc bo szkoda ryzykować zdrowie, a wg mnie podróżowanie w obstawie ochrony/policji organizowane dla turystów jest sztuczne bo i tak zobaczy się to co chcą pokazać tubylce. Dla mnie celem podróżowania jest nie tylko zobaczyć oczywiste rzeczy, ale tez lokalsow czy jedzenie
@utede: no Egipt to dość słabo, chyba że góry albo kombinujesz trip koleją wzdłuż Nilu, jak ktoś chce "ollekkskiuzmi" to nie bardzo do zrobienia, nawet jak już, to wyjdzie dużo drożej niż z biura podróży. Do tego Sharm i podobne są do bani tam nic nie ma ciekawego miasto za płotem.