Wpis z mikrobloga

Seria z USA spoko ale ja pierdziele, ten chłop tak kocha siebie, że 90% kadru to jego kinder niespodzianka głowa.
Ryży łysy chłop, którego mentalność się nie zmieni chyba nigdy. Liczy każdy grosz i płacze przez 3 filmy, że zgubił okulary (XD NA SKUTERY WODNE W OKULARACH IŚĆ PRZECIWSLONECNZYCH) i ile go to kosztowało bla bla (w domyśle mówi to takim tonem, aby się do niego jakaś firma z okularami odeszła).
Fajnie, że czasem pokazuje coś innego mu się udaje, za to props. Ale cała reszta to dramat.
I ludzie za to płacę 20k miesięcznie na patronite. Jak mu spadnie tak do 10k to chłop znów depresja i powrót do korpo czeka.
A i jeszcze był przerażony, że tam komuś musiał dokumenty pokazać - nie wiem dlaczego, ale chłop bardzo boi się ujawnić swoich danych, przypuszczam, że jakiś smród w googlach by wyskoczył na niego

#vlogcasha #bezplanu #podroze #ciekawostki #polskiyoutube
JanParowka - Seria z USA spoko ale ja pierdziele, ten chłop tak kocha siebie, że 90% ...

źródło: comment_1649078041W2hhYet71QMezp5PR7rPDY.jpg

Pobierz
  • 42
@JanParowka: ale to ze wszystkimi takimi kanałami robi się syf. starsze serio mega spoko, tak samo jak fazowski czy ruska onuca pater XD. Kiedyś to było, teraz już nie ma. Samoloty, taksówki, skuterki, pociągi, jakieś wyprawy z loszkami w #!$%@? nudne, czy #!$%@? na system w kraju przez cały odcinek XD ogólnie podróżniczy content, który jeszcze przełykam to bezplanu, ale teraz Ula ex-dupeczka do niego dołączyła i się odechciewa oglądać (
@droid43210: Fenomenu raczej nie ma. Po prostu strzelił samograja jakim jest tour po stanach do tego na szcęście byli inni ludzie z nim i się ruszyło. Robiąc materiał z tego miejsca nie da się zrobić tego źle nawet jak się jest takim mało charyzmatycznym jajem jak on. Nie jest zabawny, nie jest elokwentny maw większoi wkurzające cechy a w szczególności śmiech...ale się oglądało pomimo tego tamtą serię. Ostatecznie ruszył dupsko i