Wpis z mikrobloga

Nie mogę pojąć jak można pakować się w związek z polką, serio. Są tak strasznie nudne, nic od siebie nie dają. Byłem tylko raz w związku z polką i to 3 miesiące bo tyle wytrzymałem i było to z 6 lat temuxD Od tego czasu nic, absolutnie nic nie w p0lkach nie pociąga mając do czynienia po drodze z laskami innych narodowości to już wgle dałem se spokój na poważne relacje z polkami. Tak sobie to napisałem bo matka się #!$%@? dlaczego w wieku 28 lat nikogo nie mam i przy okazji chciałbym się rozeznać, czy tylko ja mam taki problem xD

#p0lka #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #zwiazki no i #tinder #badoo bo tam to już wgle się przekonałem, że nie warto nawet z polkami pisać xD
  • 18
@Protectorx: To nie jest wina samych p0lek.

Jak Ty byś traktował pierwszą z brzegu dziewczynę 5/10, jeśli dostawałbyś dziennie dziesiątki wiadomości od napalonych na Ciebie samic? Tak samo byś je traktował jak one aktualnie traktują facetów - jak kolejnych, namolnych gości. Kobiety oczywiście są winne, że wykorzystują spermiarzy, którzy zrobią wszystko, oddadzą majątki od pokoleń, oddadzą cały czas wolny, oddadzą hobby byleby tylko spełnić zachcianki kobiet.

Takich facetów jak Ty będą
@getin: no nie mam doswiadczenia bo wolalem poswiecic sie pracy i slusznie postąpilem. Ja nie lubię tracic czasu a zwykle zwiazki z polkami to wlasnie strata czasu patrzac po znajomych.

@tbhilt: Wiesz, wystarczy nie dawac mozliwosci spermic do siebie ale polki to lubią bo w ten sposob nabijaja ego. Zobacz na Tinder co sie dzieje. Wrzucaja sobie instagrama w opis zeby nabic se follow spermiarzami. Lubią wiec dostawac spermiarskie teksty
@zgubilem-konto: no matka mnie #!$%@? bo ma poniekąd rację ale to nie takie proste jak sie wydaje. Kiedyś może tak było, że kobieta bardziej się starała niż kiedyś no to może było „o co walczyc” ale teraz jest dramat bo laska wie, że nie musi sie starac bo i tak sie znajdą.

Jeżeli chodzi o narodowość to raczej teraz w hiszpanki ale to dlatego, że mam zamiar tam sobie pomieszkac z
@Protectorx: Nie mam tindera ani instagrama. Odkąd odkryłem kobiety z Azji moje życie stało się lepsze ( ͡º ͜ʖ͡º) może trochę niektórym brakuje wyglądu ale charakter to jest 10 lig wyżej od p0lek, a p0lkom jak się zmyje makijaż to takie ładne też nie są.

W Polsce to facet musi robić dosłownie wszystko na księżniczkę, która i tak jest niezadowolona i powie, że u sąsiada trawa
@Protectorx: Ustrzelić ładną, normalną Polkę, to jak wygrać 5 w lotka. Szanse są, ale bardzo małe. Niewielu się udaje.
W życiu raz tylko poznałem Polkę, z którą mógłbym być dłużej, a może nawet do końca, ale miała już bolca na stałe, bo tak to właśnie wygląda – takie partie się szybko ustawiają i opuszczają rynek matrymonialny.
Ukrainkom daję 3 lata na naukę języka i się może coś ogarnie. Po angielsku gadać
@Protectorx: nigdy nie zrozumie tego hejtu na Polki, spotykałem się i z półkami i innymi dziewczynami, moje doświadczenia wskazują, że wszędzie są kobiety toksyczne i dobre. Myślisz, że Niemki, albo Ukrainki są inne? Nie przekonasz się, puki nie spróbujesz.
@klakgit: Ja nie jestem z tych, którzy wielbią ukrainki i białorusinki jak wiekszość tutaj bo wiem, że nie różnią się od polek. Z niemkami nie miałem styczności wiec sie nie wypowiem. No ale jeżeli statystycznie mając pierwszą styczność z np. czeszką odrazu trafiasz na ogarniętą no to coś tu jest nietak z polkami xD
@Protectorx: Ukrainki to był akurat przykład, z nimi nie miałem doświadczenia, ale zaufaj mi, że Niemki, Senegalki i Greczynki są takie jak i Półki. Dokładnie te z którymi się spotykałem, wspaniałe jak i Półka, którą dane mi było kiedyś pokochać. Zaufaj mi, że narodowość nie ma nic do rzeczy. Współczuję ci, że trafiłeś na toksyczne dziewczyny, ale nie wszystkie takie są. Zresztą ty też możesz być toksyczny, dlatego otrzymujesz takie reakcje.