Wpis z mikrobloga

Prezent na 90 urodziny babci. No myślę, myślę i nic nie umiem wymyślić (°° Może macie jakieś fajne pomysły wykorzystane w waszej rodzinie? Babcia nie pomaga bo mówi że nic nie chce. Jak to w tym wieku słabo chodzi i słabo widzi. Z ubrań ilekroć kupowałam to nie pasuje bo rozmiar nietypowy a gust nie do spasowania. Nic z alko bo nie może.
#prezent #mirabelkopomusz #pytanie #pytaniedoeksperta #kiciochpyta
  • 101
@oszty: cytując:
Kup jej beret i wibrator. Jak jej się nie spodoba beret, to niech się #!$%@?.

A tak serio, to może takie drzewko ze zdjęciami całej rodziny.
Fotki na szybkości można wywołać w prawie każdym Rossmannie. A wcześniej w Paincie ustawić kilka osób na jednej fotce, żeby potem wyciąć na wymiar.
smiech2 - @oszty: cytując:
Kup jej beret i wibrator. Jak jej się nie spodoba beret, ...

źródło: comment_1649181370IbB2mTwtTV5SY8Z1Pedpm6.jpg

Pobierz
@oszty: też mieliśmy problem z prezentami dla babci, znam ten ból ;)
Może coś do pokoju/mieszkania? Nasza dostała dywan shaggy z którego mega się cieszyła, lampkę nocną, pościel, kołdrę z puchu... takie wiesz, przydatne max ale nasza lubiła tylko praktyczne prezenty.

Babcia niestety ledwo co widzi.

Kurcze, chciałam zaproponować odnowienie starych zdjęć, w zależności od ilości albo album, albo powiększyć fotę z dziadkiem i w ramkę, ale jak problemy ze wzrokiem
@oszty: Mieliśmy identyczną sytuację z żony babcią. Ale kilka fotek na fejsie się znalazło, żeby coś z nich wyprodukować.
Jak nie, to albo zostawić puste - uzupełnią, jak się spotkają. Albo po prostu nie dawać wszystkich - niech niemiecka część zorganizuje własne drzewo.
To tylko ozdoba, nie pełne drzewo genealogiczne na zaliczenie z historii. ( ͡° ͜ʖ ͡°)