Wpis z mikrobloga

Czy jest na rynku dostępne jakieś urządzenie albo chip resetujący toner do urządzeń wielofunkcyjnych Kyocera? Konkretnie chodzi mi o model ECOSYS M6630cidn. Kwestia jest taka, że drukarka krzyczy, że skończył się toner i odmawia drukowania, ale wiem, że toner jeszcze jest i trochę mi szkoda nowy zakładać. Kiedyś w drukarce tuszowej miałem takie urządzenie, do którego przykładałem kończący się pojemnik z tuszem i to resetowało chip na tym pojemniku. Drukarka myślała, że jest nowy tusz i dopiero jak widziałem po wydruku, że faktycznie się kończy to wymieniałem.

A może da się gdzieś w opcjach wyłączyć to żądanie zmiany tonera? Pamiętam, że w urządzeniu w poprzedniej firmie była też Kyocera (chyba m27cośtam) i tam się drukowało, aż zaczęły pojawiać się przerwy w wydruku na papierze, a drukarka mimo to nie dawała żadnych komunikatów o kończącym się tonerze. Może tutaj też tak się da?

Będę wdzięczny za pomoc.

#drukarki #kyocera może trochę #komputery
  • 3
@Haxxor: Wiesz że potrzebujesz chip, wiesz że potrzebujesz go do konkretnej drukarki.
A czy wiesz że wyszukanie Twojego modelu drukarki i słowa chip w google daje odpowiedź na pytanie:

Czy jest na rynku dostępne jakieś urządzenie albo chip resetujący toner do urządzeń wielofunkcyjnych Kyocera?